Вівторок, 19.03.2024, 05:55

Головна » 2013 » Грудень » 23 » Акція «Розкажу Святому Миколаю, про що я читаю»
Акція «Розкажу Святому Миколаю, про що я читаю»

Узимку майже щодня – свято. Та  найбільші улюблені усіма дітьми
День святого Миколая і Різдво Христове.
Напередодні свята Миколая в Калуській бібліотеці-філії для юнацтва відбувся підсумок акції «Розкажу Святому Миколаю, про що я читаю».

В акції взяли участь  читачі-діти міських бібліотек: Центральної бібліотеки для дітей, бібліотеки-філії для юнацтва, бібліотеки-філії №2 (ж/м Підгірки), бібліотеки-філії №3 (ж/м Хотінь), - повідомила Олександра Сокульська.

52 учасника цієї акції написали листи Святому Миколаю та намалювали чудові малюнки про це свято. Маленькі друзі бібліотек розповіли в листах про свої бажання та похвалилися Святому Миколаю, які цікаві книжечки прочитали в бібліотеках міста Калуша. Свої листи, під час акції, вони вкидали в чарівні скриньки.

Ведучі святкового дійства -
Олександра Сокульська та бібліотекар читальної зали цієї бібліотеки Леся Кадоб’янська - подякували читачам за старання й фантазію.
Маленькі всезнайки були дуже активними, охоче відповідали на запитання ведучих про Святого Миколая, намагалися показати йому, які вони кмітливі, як вміють розгадувати загадки. Всі знали, що Святитель Миколай приносить подарунки та допомагає бідним. А от де і коли народився Миколай, про його життя та про чудеса, які творив святий, розповіли маленьким читачам самі бібліотечні працівники.
Також діти з захопленням слухали про одне із найбільших свят християн - Різдво Христове.  Про народження Месії, Спасителя світу повідали актори клубу за інтересами «Ляльковий портал», який діє в Центральній бібліотеці для дітей під керівництвом
Галини Стефанишин. Вони подарували маленьким глядачам лялькову виставу «Різдвяний сон».

Ролі виконували:
Христинка та Цар Ірод – Дудра Яна,
Цар перший – Захарчук Віталіна,
Цар другий – Щерба Тетяна,
Цар третій – Волошин Уляна,
Пастушок перший – Федорко Ольга,
Пастушок другий – Чоловська Софія,
Ангели – Краєва Тетяна,
Йосип і Марія – Головчиць Олександра,
Посівальник – Заставний Владислав.
На завершення всі учасники свята отримали солодкі подарунки від  бібліотечних працівників, які побажали їм слухатися батьків, добре навчатися, бути завжди чемними, щирими, милосердними, та нести любов у своїх серцях!

Дарія Ониськів.
Калуські діти розказали Миколаю, про що читають// Дзвони Підгр’я.- 2013.- №53.- 20 грудн.- С.4

Дивіться світлини та відео свята.

Категорія: Заходи 2013 року | Переглядів: 683 | Додав: jun-biblioteka | Теги: миколай, свято | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2013  »