Четвер, 25.04.2024, 13:38

Головна » 2017 » Серпень » 1 » Арт-година «Творче натхнення»
Арт-година «Творче натхнення»
Засідання хобі-клубу «Стильні фантазії»

Літній відпочинок — це чудова можливість для творчого розвитку дітей, збагачення їх духовного світу та інтелекту, а ще — творчі відкриття, оригінальні ідеї, і, звісно, радість спілкування.
В бібліотеці-філії для юнацтва керівник хобі-клубу «Стильні фантазії» Ганна Мартинюк не на жарт зацікавила маленьких відвідувачів, розповівши, чим вони займатимуться найближчої години, а саме – виготовленням з паперу метеликів та жучків-сонечок. В своїй кімнаті можна посадити на стіну будь-яку кількість цих чудових створінь, або повісити над ліжком, щоб вони пурхали від найменшого подуву вітру.

Члени клубу із завзяттям взялися до роботи, але фантазія дітей не обмежилася тільки декоративними комашками. Вони також створили красиві різнокольорові квіти. Діти були у захваті від процесу роботи та надзвичайно задоволені творчими результатами. Деякі свої витвори діти забрали додому — на згадку, та щоб похвалитись перед батьками.

Усім такі заняття до вподоби — адже вони дозволяють в повній мірі проявити творчі здібності та фантазію. А все, що для цього потрібно — це кольоровий папір, ножиці, чорний маркер, та... трішки терпіння.
Категорія: Заходи 2017 року | Переглядів: 487 | Додав: jun-biblioteka | Рейтинг: 0.0/0
«  Серпень 2017  »