Четвер, 28.03.2024, 16:39

Головна » 2015 » Травень » 27 » Читацький марафон
Читацький марафон

26 травня в бібліотеці-філії для юнацтва,  в рамках читацького марафону,  учні 4-Б класу ЗОШ №10 (класний керівник Левицька Ганна Іванівна) мали можливість поспілкуватися з обдарованою поетесою, із доброю душею Розалією Семенівною Бондарчук.
П. Розалія вже не раз приємно дивувала своїми творчими доробками. Вона видала сім книжок поезій, вишила немало рушників і скатертинок, на своїй дачі вирощує 50 сортів нарцисів. А коли  бажає душа, бере в руки баян, розтягає міхи і співає.
У фондах бібліотек нашого міста є такі збірки поезії Розалії Семенівни:
«Душі моєї світ», «Борімось за життя», «Мелодія серця», «Осінні вальс», «Мамина любов», «Муся й Пуся».

Розалія Семенівна розповіла дітям про себе,  про своє  дитинство та про теперішнє не просте життя.
Особливо вразили маленьких слухачів історії з викинутими на смітник в м. Калуші тваринками (дві черепахи та котики), яких врятувала п.Розалія. Один з цих котиків став справжнім красенем і вже багато літ щасливо живе зі своєю господинею – Розалією Семенівною.

Під час зустрічі звучали  твори з вуст самої авторки: про життя, любов до рідного краю та природи, до людей.
Спілкування  було надзвичайно цікавим. Діти були дуже активними, ставили запитання, які стосувалися життя та творчості п.Розалії, відгадували останні строфи дитячих віршиків, які вона зачитувала.
Надзвичайно потішив дітей подарунок Розалії Боднарчук – кілька примірників  її дитячої книжечки «Муся й Пуся».

На завершення зустрічі кожна дитина подякувала Розалії Семенівні за надзвичайно цікаві розповіді і висловила своє побажання. Хто бажав міцного здоров’я і довгих літ життя, хто - видати нові книжечки для дітей, а головне - ніколи не відчувати самотності.

Завідувач бібліотеки Олександра Сокульська також приєдналася до дитячих побажань і висловила сподівання, що п.Розалія ще не раз завітаєте до бібліотеки і зустрінетеся з юними читачами.

Категорія: Заходи 2015 року | Переглядів: 674 | Додав: jun-biblioteka | Теги: читацький марафон, Розалія Боднарчук | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2015  »