Четвер, 18.04.2024, 22:01

Головна » 2014 » Червень » 21 » Екошкола «Ми володарі природи, тож бережімо її вроду»
Екошкола «Ми володарі природи, тож бережімо її вроду»
5 червня  – Всесвітній день  охорони навколишнього середовища

В бібліотеці-філії для юнацтва відбулося заняття екошколи, яке носило пізнавальний характер.
Земля - це край, де ми народилися й живемо, край неповторної краси. Це все те, що росте й цвіте на ній у садах, у парках, у лісах, на полях.
Кожне дерево, квітка, травинка - це частина природи, частина рідної землі.
Людина на землі може багато: руйнувати, а може стати її садівником, її лікарем.

Ведучі бібліотекар кафедри обслуговування дітей Ганна Мартинюк та бібліотекар читального залу Леся Кадоб’янська розповідали дітям про довкілля, чому необхідно берегти природу, пояснили основні правила поведінки на природі.

Основні правила поведінки на природі:
  • 1.Не руйнуй пташині гнізда.
  • 2.Не рви квітів.
  • 3.Не руйнуй мурашник.
  • 4.Не топчи квіти.
  • 5.Не розпалюй вогнище.
  • 6.Не галасуй на природі.
  • 7.Не топчи гриби.
  • 8.Не засмічуй водойми.
  • 9.Не забирай тварин додому.
  • 10.Не рубай дерев.
Завідувач бібліотеки-філії для юнацтва Олександра Сокульська з допомогою презентації-тесту «Природа навколо нас» перевірила юних ерудитів на знання про довкілля, екологію, різноманітні природні явища. Учасники тестування отримали 11 балів.

Всі учасники заходу взяли участь у вікторина по екології «Наш дім - Земля» та розгадуванні віршованих кросвордів про лікарські рослини «Зелена аптека».

Дуже сподобалося юним відвідувачам відгадувати загадки про рослини та тварин, про явища природи.
Та особливо весело пройшла аудіо-хвилина «Відгадай тваринку». Учасники екошколи прослуховували записи звуків, якими розмовляють тварини і намагалися відгадати яка це тваринка.

Дивіться більше фото про екошколу.

Категорія: Заходи 2014 року | Переглядів: 594 | Додав: jun-biblioteka | Теги: екологія, довкілля | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2014  »