Середа, 24.04.2024, 16:06

Головна » 2015 » Квітень » 28 » Година рукоділля «Весняні квіти в’язані гачком»
Година рукоділля «Весняні квіти в’язані гачком»

Весняні квіти дуже красиві та різноманітні. Вони справжня окраса природи, її святкове вбрання. Щоб постійно насолоджуватися ними вдома можна виготовити такі квіти власноруч.
25 квітня у бібліотеці-філії для юнацтва відбулося засідання хобі-клубу «Стильні фантазії», присвячене темі «Весняні квіти в’язані гачком».
Запрошена гостя, керівник гуртка «Плетіння спицями та гачком» ЦХТДЮМ Федоришин Ліля Богданівна, поділилась з читачами своїми набутками в техніці в’язання квітів гачком, продемонструвала власні роботи та роботи юних гуртківців.

Ліля Богданівна розповіла про техніку в’язання об’ємних квітів, допомогла кожному члену клубу спробував зв’язати квіточку.
Вона переконала всіх, що квіти, зв’язані гачком, можуть стати чудовою прикрасою предметів одягу та різних аксесуарів – сумок, шарфів. Їх можна також використовувати як брошки, для прикраси дитячих шапочок і пов’язок на голову і т. д., такими квітами можна прикрасити все, що завгодно.

Бібліотекар кафедри обслуговування дітей Ганна Мартинюк здійснила короткий перегляд журналу «В’яжемо самі». Повідомила, що в’язання сприяє розвитку творчих здібностей, уваги, пам’яті, уяви, дрібної моторики рук, вихованню естетичного смаку. Протягом всієї історії в'язання гачком, вязані речі були дуже популярні, в моді, були показником заможності і дуже високо цінувалися.

Категорія: Заходи 2015 року | Переглядів: 608 | Додав: jun-biblioteka | Теги: вязання гачком, рукоділля | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2015  »