П`ятниця, 29.03.2024, 01:01

Головна » 2013 » Жовтень » 7 » Година спілкування «Шануй батька свого»
Година спілкування «Шануй батька свого»
Ношу вину... Хоча й не знаю
У чому завинити міг...
Ні, винен! Пам’яттю караюсь;
Що тата втратив, не зберіг.

В. Крищенко

В бібліотеці – філії для юнацтва відбулася година спілкування «Шануй батька свого», присвячена Дню батька в Україні.

День батька — щорічне свято на честь татів, що відзначається в багатьох країнах.
Про історію виникнення свята розповіла завідувач бібліотеки-філії для юнацтва Олександра Сокульська.

День батька став явищем міжнародним: його святкують у понад 40 країнах світу, включаючи США та країни Європи. Квіти Дня батька - троянди: червоні носять, якщо батько живий, і білі, якщо батько помер.

У 2011 році Всенародній день батька в Україні запропоновано відзначати у третю неділю вересня.
В Україні День батька поки не відзначається масово, хоча поступово ця традиція починає приживатися і у нас. В День батька діти вітають своїх татів і дідусів, дарують смішні подарунки і говорять їм слова вдячності.
Фахівці соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любов Небилович та Ярослав Гвоздецький теж добрим словом згадали татусів та висловити їм слова подяки.

Споконвіку в сім’ї батько вважався господарем. Він піклується про родину, годує та захищає її. Він навчає нас жити по закону любові і правди, не дає нам спіткнутися на життєвих дорогах, будить совість, береже від ганьби. Роль батька в сім’ї неоціненна. Тому діти шанують своїх батьків. Його слово, його приклад мають бути святим обов’язком в кожній родині.

Працівники бібліотеки провели для учасників заходу учнів ЗОШ№ 10 (класний керівник Сорока Марина Миронівна) анкетування на тему «Роль батька у вихованні дитини» та оформили книжково-ілюстративну виставку «Шануй батька свого».

Діти з захопленням спілкувалися та розповідали про своїх татів. Більшість з них виявили бажання бути схожими на батька. На заході прозвучали вірші присвячені батькові.
З цікавістю учасники години спілкування переглянули музичні відео-матеріали про татусів.

Дивіться фотогалерею та відео години спілкування.

Категорія: Заходи 2013 року | Переглядів: 1735 | Додав: jun-biblioteka | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2013  »