Середа, 24.04.2024, 20:27

Головна » 2019 » Серпень » 3 » Година творчого дозвілля «Солодка ягода – кавун»
Година творчого дозвілля «Солодка ягода – кавун»
3 серпня - Всесвітній день кавуна

Кавун для дитини - це кілька хвилин прохолодної м'якоті в спеку, насичення солодкуватою кавуновою водицею і незвичайний смак - м'який та ніжний. Дуже смачна, соковита, тане в роті, цукриста м'якоть кавуна нікого не може залишити байдужими - особливо в період літньої спеки. Саме кавуну була присвячена година творчого дозвілля «Солодка ягода – кавун», яка відбулася в бібліотеці-філії для юнацтва.

Бібліотекарі запропонували присутнім відгадати загадки про найбільшу ягоду. А потім поділилися цікавою інформацією та фактами про кавун.Назву рослини було утворено від іранського слова «харбюза», що в перекладі означає "огірок завбільшки з віслюка", що дійсно відображає реальні розміри ягоди. Найбільший кавун, вирощений в світі, був вагою до 125 кг. Такого результату вдалося досягти у 2005 році в сім'ї американського фермера. Плід дозрівав на грядці з 1979 року, тобто провів у процесі зростання цілих 26 років. Цей гігант, що належить до сорту «Кароліна-Крос» був занесений в Книгу рекордів Гіннеса. Також усі дізналися про користь кавуна для дитячого організму, з якого віку і скільки можна споживати цю ягоду.

Після перегляду відео-уроків «Кавунові дольки» та «Кавун: орігамі» діти із задоволенням виготовляли різноманітні дольки соковитої ягоди своїми руками. А також малювали кавуни. Кавун є невід’ємним атрибутом літніх вечірок та пікніків, тому на завершення зустрічі бібліотекарі пригостили усіх смачненьким кавуном!!!

Категорія: Заходи 2019 року | Переглядів: 379 | Додав: jun-biblioteka | Теги: день кавуна | Рейтинг: 0.0/0
«  Серпень 2019  »