Субота, 20.04.2024, 15:32

Головна » 2015 » Лютий » 5 » Година творчості «Малюємо героїв казок Всеволода Нестайка»
Година творчості «Малюємо героїв казок Всеволода Нестайка»
30 січня - 85 років від дня народження Всеволода Зіновійовича Нестайка

В рамках хобі-клубу «Стильні фантазії» в бібліотеці-філії для юнацтва відбулася година творчості «Малюємо героїв казок Всеволода Нестайка».
На початку зустрічі члени клубу познайомилися з викладкою книг «Захоплюючий світ дитинства Всеволода Нестайка», яка діяла з 27 січня до 30 січня.
Всеволод Нестайко - автор, чиї твори для дітей увійшли до золотого фонду дитячої літератури. Вони видавалися 136 разів багатьма мовами світу, в незалежній Україні - 53 видання. Загальний наклад - понад 2 млн. примірників. Найвідоміші з них «В Країні сонячних Зайчиків», «Супутник ЛІРА-3», «Космо-Натка», «Робінзон Кукурузо», «Тореадори з Васюківки» , «Одиниця з обманом», «Незвичайні пригоди в лісовій школі», «Загадка старого клоуна», «П'ятірка з хвостиком», «Незнайомка з Країни Сонячних Зайчиків», «Слідство триває», «Таємничий голос за спиною», «Неймовірні детективи» та інші непересічні твори.
Книги В. 3. Нестайка перекладено двадцятьма мовами. За творами Всеволода Нестайка поставлено фільми, які отримали міжнародні нагороди. Телефільм «Тореадори з Васюківки» одержав на міжнародному фестивалі в Мюнхені Гран-прі (1968), на Міжнародному фестивалі в Алегзандрії (Австралія) — головну премію (1969). Кінофільм «Одиниця з обманом» премійовано на Всесоюзному кінофестивалі у Києві (1984), відзначено спеціальним призом на міжнародному кінофестивалі у Габрово (Болгарія, 1985).
Класик сучасної української дитячої літератури Всеволод Нестайко помер 16 серпня 2014, за півроку до свого 85-річного ювілею.

Члени хобі-клубу спробували себе у ролі художників-ілюстраторів веселих пригодницьких казок Всеволода Нестайка: «В Країні Сонячних Зайчиків», «Пригоди журавлика», «Пригоди їжачка Колька Колючки та його вірного друга і однокласника зайчика Косі Вуханя», «Казка про Жарт-Птицю, про братів-чарівників, про Веселицю Прекрасну та її сестер» та ін.
Категорія: Заходи 2015 року | Переглядів: 563 | Додав: jun-biblioteka | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2015  »