Четвер, 25.04.2024, 02:28

Головна » 2017 » Липень » 2 » Ігротека в бібліотеці «Веселимось, граємо, літечко вітаємо!»
Ігротека в бібліотеці «Веселимось, граємо, літечко вітаємо!»

Як не дивно, але у вік тотальної комп’ютеризації чималої популярності набувають настільні ігри.
Сьогоднішній недільний сонячний день для відвідувачів бібліотеки-філії для юнацтва був сповнений несподіванок. Юних користувачів бібліотеки запрошували взяти участь у бібліотечній ігротеці «Веселимось, граємо, літечко вітаємо!». Усі бажаючі могли розважитись різними рухливими і настільними іграми, які розвивають логіку, зір, слух, моторику, тренують зорову пам’ять, а також стратегічне і тактичне мислення.

Комусь припало до вподоби скласти із пазлів картину із зображенням материків та океанів Землі, іншим здійснити екскурсію рідною країною з настільною грою «Подорож Україною». Юні шахісти тренували свої навички в своїй улюбленій інтелектуальній грі. Та особливо шалені емоції вирували у бібліотеці під час гри у «Твістер».

Читачі-ігромани чудово та весело провели час у бібліотеці, добре відпочили, граючи в ігри. Крім того, юні відвідувачі переконалися, що без електронних гаджетів також можна весело, а головне – корисно відпочити! Тепер сучасна бібліотека асоціюється не тільки з книгою, але й з веселими іграми.
Категорія: Заходи 2017 року | Переглядів: 588 | Додав: jun-biblioteka | Теги: бібліотечна ігротека | Рейтинг: 0.0/0
«  Липень 2017  »