Вівторок, 19.03.2024, 08:26

Головна » 2018 » Червень » 28 » Інтерактивне спілкування «Мої права та обов’язки»
Інтерактивне спілкування «Мої права та обов’язки»
28 червня – День Конституції України

27 червня по вул. Пушкіна (поблизу ТЦ «Прометей») відбулося інтерактивне спілкування «Мої права та обов’язки», яке підготували працівники бібліотеки-філії для юнацтва спільно з музейним працівником.

Азарт, океан емоцій та море позитиву отримали юні правознавці. Свої права та обов’язки діти пригадали, переглянувши виставку «Знай свої права – виконуй свої обов’язки». Після чого взяли участь у різноманітних конкурсах, вікторинах та іграх, які показали їх знання прав дітей.
Діти відповідали на запитання «Казкової правової вікторини» і на прикладі героїв відомих казок (Попелюшки, Червоної Шапочки, Гаррі Поттера та ін.) намагалися пояснити статті Конвенції про права дитини.

Переглядаючи ілюстрації з різних казкових історій, юні правознавці виявляли, які права дитини порушені.
Також всі учасники свята на пелюстках ромашки написали права дітей. Ці ромашки прикрасили «Правовий кошик».  Цікаво пройшли ігри: «Впіймай право за хвіст», «Квітка прав дитини», «Дозволяється-забороняється» та «Правові пазли».

Усі із захопленням, користуючись фарбами, зображали державну символіку.
На святі було весело, гамірно та цікаво.
Категорія: Заходи 2018 року | Переглядів: 534 | Додав: jun-biblioteka | Теги: мої права та обовязки, День Конституції | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2018  »