П`ятниця, 29.03.2024, 17:02

Головна » 2019 » Жовтень » 17 » Історичний квест «Гетьманськими столицями, козацькими шляхами»
Історичний квест «Гетьманськими столицями, козацькими шляхами»
14 жовтня – День Українського козацтва

В бібліотеці-філії для юнацтва учні 7-Б класу Калуського ліцею № 2 взяли участь у квесті «Гетьманськими столицями, козацькими шляхами», присвяченому Дню українського козацтва.

Юні нащадки козаків повинні були показати свої знання, винахідливість, таланти та волю до перемоги. Команди «Козаки» та «Берегині» отримали маршрутні листи і проходили «станції» згідно свого маршруту. Кожний маршрутний лист містив зашифровані назви «станції» – приміщень бібліотеки (абонемент, читальний зал, Інтернет зал, куток відпочинку кафедри для дітей, коридор).

Для того, щоб команда стала переможцем, усім її членам потрібно було першими пройти усі «станції», виконати завдання правильно і якомога швидше дістатися фінішу. Проходячи всі зупинки, учасники квесту взяли участь в ерудит-лото, відповідали на запитання про Запорізьку Січ, намагалися продовжити прислів’я про козаків, шукали в інтернеті і копіювати на флеш-карту буктрейлер за книгою В. Рутківського «Джури козака Швайки». А особливо зацікавило усіх завдання - знайти в книжці Олени Апанович «Козацька енциклопедія для юнацтва» картину «Запорожці пишуть листа турецькому султанові», вказати хто автор, якої він національності та зібрати пазли фотокопії цієї картини.
Після підбиття підсумків оголосили команду, яка перемогла. Лише на 2 бали випередила «Козаків» «Берегиня».

За активну участь в квесті «Гетьманськими столицями, козацькими шляхами» команди були нагороджені Подяками. А юні «берегині» на задку отримали пазли фотокопії картини «Запорожці пишуть листа турецькому султанові».

Категорія: Заходи 2019 року | Переглядів: 387 | Додав: jun-biblioteka | Теги: День Українського козацтва, квест | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2019  »