Субота, 20.04.2024, 10:55

Головна » 2015 » Вересень » 16 » ХХІІ Форум видавців у Львові
ХХІІ Форум видавців у Львові

Кожного вересня Львів – це справжнє місто Літератури, видавців, авторів, друкарів, бібліотекарів, перекладачів, журналістів, освітян та звичайно читачів.
Працівники бібліотеки-філії для юнацтва спільно з бібліотекарями ЦБС Калуша не змогли втратити щасливий шанс побувати на святі Книги.

Приємним подарунком для читачів бібліотеки-філії для юнацтва, які є шанувальниками творчості Максима Кідрука стане книга з його автографом.

Бібліотекарям пощастило зустрітися на Форумі видавців у Львові з автором першого українського технотрилера «Бот» Максимом Кідруком та отримати автограф.
Максим Іванович Кідрук (1984 року нар.) — український письменник, мандрівник та просто неординарна особистість. Після завершення школи та отримання атестату з відзнакою, навчався Рівненському технічному інституті. На третьому курсі почав працювати на російську компанію «АСКОН» програмістом. Займався розробкою CAD-систем. 2005-го переїхав до Києва. Вступив на аспірантуру НТУУ «КПІ» на теплоенергетичний факультет. Вигравши грант на навчання за кордоном, стає аспірантом Королівського технологічного інституту в Стокгольмі.
Одним із основних захоплень письменника є подорожування країнами світу. Він побував побував у 29 країнах, серед яких Мексика, Еквадор, Перу, Китай, Чилі, Бразилія, Ангола, Намібія, Нова Зеландія та інші.
Максима Кідрука написав 11 книг. У фоді бібліотеки є декілька його надзвичайно цікавих творів, які користуються популярністю сред молоді.

Більше світлин Форуму видавців дивіться тут.

Категорія: Заходи 2015 року | Переглядів: 509 | Додав: jun-biblioteka | Теги: кідрук, Форум видавців | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2015  »