Субота, 20.04.2024, 06:26

Головна » 2017 » Січень » 23 » Листівки воїнам АТО від читачів бібліотеки-філії для юнацтва
Листівки воїнам АТО від читачів бібліотеки-філії для юнацтва

Наша бібліотека не може залишатися осторонь трагічних подій сьогодення, тому напередодні зимових свят бібліотека-філія для юнацтва взяла участь в акції «Тепло сердець – солдатам України».
У нас відбулися творчі майстерні, де всі бажаючі могли проявити свої таланти та написати теплі слова солдатам із побажаннями повертатися живими до своїх рідних.

Юні читачі виготовляли новорічно-різдвяні листівки нашим бійцям на передовій, щоб у кожного з них було хоча б маленьке свято. Адже вони зустрічали Новий рік та різдвяні свята у окопах, щоб ми могли відзначати свята в Калуші під мирним небом.

Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Калуша о. Федір Мороз, якій часто буває у зоні АТО, відзначив, що ось такі нехитрі речі, зроблені власноручно, найважливіші там, де війна й так не вистачає домашнього затишку, а надто в новорічно-різдвяні свята. Бійці дуже чутливо реагують на дитячу допомогу, листи, малюнки. Вони кажуть, що це для них дуже важливо, надає піднесення, віру в себе. Вони з нетерпінням чекають малюнків чи інших виробів,  виготовлених власноруч дітьми.
Листівки від читачів о. Федір Мороз невдовзі передасть воякам 1 батальйону 36-ї бригади  морської піхоти, які знаходяться в Маріупольському районі.
Маємо надію, що вони стануть часткою подяки нашим воїнам від юних калушан та створять хороший настрій бійцям у суворих умовах війни на передовій.
Дякуємо всім, хто долучився до акції «Тепло сердець – солдатам України».

Більше фото дивіться у галереї.

Категорія: Заходи 2017 року | Переглядів: 602 | Додав: jun-biblioteka | Теги: листівки воїнам АТО | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2017  »