Четвер, 25.04.2024, 07:17

Головна » 2015 » Березень » 26 » Літературне асорті «З книгою світ яскравіший»
Літературне асорті «З книгою світ яскравіший»

Щороку в березні у бібліотеках України проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької  книги. Початок цій чудовій традиції було покладено більше  70 років  тому в 1944 р. У Незалежній Україні  Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги було засновано 22 лютого 1993 р .
В рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги кафедрою обслуговування дітей в бібліотеці-філії для юнацтва було проведено літературне асорті «З  книгою світ скравіший». На свято були запрошені учні 2-В класу ЗОШ№10 та класний керівник  Вирстюк Наталя Миколаївна.

Бібліотекар кафедри обслуговування дітей Ганна Мартинюк розповіла, що книга завжди несла святе слово дітям – майбутнім творцям, винахідникам, вченим. Недарма в народі є прислів’я: «Хто багато читає – той багато знає». Книга, прочитана в дитинстві,  залишається в пам’яті майже на все життя і впливає на подальший розвиток дітей. Юні ерудити взяли участь в літературних конкурсах та вікторинах.
Особливо цікаво пройшла мультимедійна вікторина «Сторінками  українських народних казок, яка включила в себе теми: «Впізнай казкового героя», «З якої казки?». Провела вікторину бібліотекар читального залу Леся Кадобянська.

Підсумком стало визначення та нагородження Найкращих знавців народних казок.
Після чого настала мить знайомства з цікавим та самобутнім автором, казкарем, дитячим письменником Володимиром Натановичем Сивобровенком. Його казки і пригоди наповнені  світлим і чистим відчуттям  навколишнього світу, повагою до людини, природи, тварини, праці – до всього рідного. Володимир Сивобровенко є автором книжок «Казка про діда  Авіла, добру чаклунку і злого повелителя», «Нові пригоди Горбоконика», збірки байок «Інфляція Гонору», «Звідкіля клаптик». Разом з автором діти помандрували  у чарівний світ любові, добра, у світчудових  мрій.
Працівники бібліотеки подякували гостю за цікаву розповідь. Побажали йому самого найголовнішогов житті  - здоров’я міцного, довгих років життя, щоб усі його чарівні рукописи, надбання, які він уже має і які ще вийдуть з-під авторського пера були видані у книгах і потрапили до рук багатьох читачів.

Після заходу діти із  задоволенням переглядали дитячі книги і обіцяли, що будуть багато читати.

Дивіться більше фото та відео заходу.

Категорія: Заходи 2015 року | Переглядів: 672 | Додав: jun-biblioteka | Теги: тиждень дитячої книги, Дитяча книга, Сивобровенко | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2015  »