П`ятниця, 19.04.2024, 20:12

Головна » 2017 » Березень » 28 » Літературне кафе «Бібліотека – місце зустрічі літературних гурманів»
Літературне кафе «Бібліотека – місце зустрічі літературних гурманів»

В рамках Тижня дитячої та юнацької книги в бібліотеці-філії для юнацтва зустрілися в літературному кафе вихователі та вихованці ДНЗ «Ластівка» з відомою калуської письменницею Розалією Боднарчук.
Вони дізналися, що Розалія Семенівна  видала загалом 9 книжок для доросли і дітей, вишила понад 20 рушників, а також скатертини, серветки, картини. Також п.Розалія відома квітникарка. Вона засадила квітами подвір’я багатьох шкіл, площі міста, створила колекцію із понад 50 сортів нарцисів.
У фондах бібліотеки є такі збірки поезії Розалії Семенівни: «Душі моєї світ», «Борімось за життя», «Мелодія серця», «Осінній вальс», «Мамина любов», «Муся й Пуся»,  «Ах роки…», «Перлинки для «чомучок».
В цьому році світ побачила ще одна книжка для дітей «Їжачок-лісовичок», з творами якої авторка познайомила допитливу малечу. Діти з захопленням слухали Розалію Семенівну, адже вірші про тварин цікаві та зрозумілі малечі.Читати та вчити такі вірші дітям дуже корисно. Це розвиває пам’ять, збільшує словниковий запас, навчає відчувати такт, а також розуміти, що таке рими.

Протягом зустрічі прозвучало і багато поезії для дорослих.
Учасники активно спілкувалися, просили Розалію Семенівну розповісти про себе,  про своє  життя.
Всі присутні надзвичайно тепло сприйняли розповідь проте, що П.Розалію  запрошували члени української громади в Канаді. Зібрали для того кошти. Та  гроші на поїздку в Канаду Розалія Семенівна віддала на АТО.

Особливе захоплення у присутніх викликали вишиті рушники та скатертини, на яких кожна квітка неповторна.
Маленькі «чомучки» подякували Розалії Семенівні за цікаву розмову і подарували на згадку свої малюнки та власноруч виготовлені підставку з ручками,  які вони спеціально створили для письменниці.

На завершення свята для дітей було організовано  пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «У світі книги чарівної». Малеча дізналася про правила користування книгою та бібліотекою, ознайомилася з тематичними  полицями дитячого фонду та з новими надходження літератури для дітей.

Категорія: Заходи 2017 року | Переглядів: 733 | Додав: jun-biblioteka | Теги: тиждень книги, Розалія Боднарчук | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »