П`ятниця, 19.04.2024, 07:12

Головна » 2017 » Листопад » 27 » Майданчик дитячої творчості «Світ твоїх захоплень»
Майданчик дитячої творчості «Світ твоїх захоплень»
Засідання хобі-клубу «Стильні фантазії»

В бібліотеці-філії для юнацтва відбулося листопадове засідання хобі-клубу «Стильні фантазії».

Для рукодільниць, які займаються шиттям, необхідним аксесуаром є ігольниці.
Всі, хто хоч раз мав справу з цим, знають, що голки і шпильки мають тенденцію зникати в самий невідповідний момент. Для того, щоб вони завжди знаходилися під рукою, юні члени хобі-клубу, під керівництвом рукодільниці Оксани Вєчкутової, виготовили своїми руками цей необхідний для майстринь аксесуар. Вони створили оригінальні ігольниці: капелюшки, подушечки, мині-органайзер для швеї - диванчик та манекен. Ці аксесуари є не тільки красиві, але і стануть досить практичними помічниками для юних майстринь.

Одним із неодмінних аксесуарів осінньої пори є парасолька. Тому керівник хобі-клубу Ганна Мартинюк запропонувала також юним майстриням виготовити різнокольорові парасольки, які будуть відмінним аксесуаром для ляльки, ведмедика, зайчика або для декорування свята. Осінні саморобки «Парасолька» були виконані у техніці орігамі.

Переглядів: 520 | Додав: jun-biblioteka | Теги: ігольниці | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »