П`ятниця, 29.03.2024, 13:17

Головна » 2014 » Вересень » 21 » Майстер-клас «Мистецтво бути привабливим»
Майстер-клас «Мистецтво бути привабливим»
(зустріч з перукарями-модельєрами)
14 вересня – День перукаря

В бібліотеці-філії для юнацтва 17 вересня йшла мова про таку чудову професію, як перукар. Адже 14 вересня відмічали професійне свято День перукаря майстри гребінця та ножиць – перукарі.
Складно уявити сучасне життя без перукарських послуг. В наш час перукарі вже стали не просто цирульникам, які бриють та стрижуть. Вони роблять нас красивими, даруючи нам масу позитивних емоцій і впевненість у собі.

Майстер-клас провели перукар Мар’яна Федоришин та майбутній майстер дев’ятикласниця Світлана Мазур.

Поки створювалися зачіски власник перукарні «Шарм»  Віра Ценько розповіла які якості необхідні людині для успішного виконання професійної діяльності, де можна навчитися професії, дала поради по догляду за волоссям та ін.

Ведучі зустрічі завідувач бібліотеки Олександра Сокульська та бібліотекар абонементу Наталія Савчак познайомили присутніх з історією перукарського мистецтва, яка налічує тисячоліття.

Дуже всіх зацікавив відео-сюжет про незвичайну  людину - Антоніо Манчінеллі. Як сказано в Книзі світових рекордів Ґіннеса, Манчінеллі, якому 99 років, є найстаршим у світі працюючим перукарем.

Після демонстрації зачісок всі переконалися, що професія перукаря схожа на роботу художника, який створює на  голові справжні шедеври.

Дивіться також відео зустрічі.

Категорія: Заходи 2014 року | Переглядів: 879 | Додав: jun-biblioteka | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2014  »