Вівторок, 19.03.2024, 05:19

Головна » 2014 » Січень » 31 » Майстер - клас: робимо витинанки «Сніжинки – балеринки»
Майстер - клас: робимо витинанки «Сніжинки – балеринки»
Зима притягує до себе найкращим своїм творенням - сніжинками. Саме сніжинкам був присвячений майсер-клас «Сніжинки – балеринки», який  відбувся в бібліотеці-філії для юнацтва.

Зробити красиві сніжинки під силу кожній дитині. Потрібно просто трохи розібратися в технології вирізання сніжинок. І в цьому допомогли розібратися дітям-читачам бібліотекар кафедри обслуговування дітей бібліотеки-філії для юнацтва Ганна Мартинюк та працівники бібліотеки. Для роботи знадобилися кольоровий папір у формі квадрата, ножиці, олівець, степлер, нитки.

Бібліотекарі роздали дітям ескізи балеринок, які вони з задоволенням вирізали з цупкого паперу. Сніжинки ж юні читачі вирізали самі, виявляючи свою фантазію. Навіть створили чарівну об'ємну сніжинку з паперу.

Діти чудово впоралися з різними процесами роботи. Чарівні паперові сніжинки з’явилися у кожного з них. Усі вони були оригінальні та дуже красиві.
Кожна балеринка отримала чудову спідничку - сніжинку. Діти одягнули своїх балеринок, прив’язали ниточку.

Балеринки стали головною прикрасою бібліотечної ялиночки.

Дивіться більше фото майстер-класу.

Категорія: Заходи 2014 року | Переглядів: 1723 | Додав: jun-biblioteka | Теги: майстер-клас, дитяча творчість | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2014  »