Четвер, 25.04.2024, 15:49

Головна » 2015 » Лютий » 26 » Мастер-клас зі скрапбукінгу: листівка-валентинка «Серце з квітами»
Мастер-клас зі скрапбукінгу: листівка-валентинка «Серце з квітами»
14 лютого  - День Святого Валентина

14 лютого закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року — День святого Валентина. У Дня св. Валентина є свої обряди і традиції. У багатьох країнах в цей день дуже популярно влаштовувати весілля і вінчатися. 14 лютого закохані дарують один одному подарунки і листівки-валентинки, які можна придбати в магазинах. Проте набагато приємніше отримати «валентинку», зроблену власними руками, – адже ця листівка буде креативною, індивідуальною, неповторною.
Саме тому в бібліотеці-філії для юнацтва члени хобі-клубу «Стильні фантазії» взяли участь в майстер-класі з виготовлення валентинок. Кожний з учасників втілював свій індивідуальний задум у виріб, роблячи його неповторним, додаючи своє бачення до заданого шаблону. Усі із задоволенням поринули у творчість та готові були створити якомога більше листівок. Частина виготовлених листівок були подаровані працівникам бібліотеки, а інші – своїм близьким, знайомим та коханим.

Під час нього було юні рукодільниці дізналися, що перші валентинки з'явилися вже в XV столітті. Існує дві версії виникнення валентинки. Згідно з однією, першу письмову валентинку, сам того не підозрюючи, створив Герцог Орлеанський (1415 рік), що сидів у той час у в'язниці, і боровся з нудьгою шляхом написання любовних послань власній дружині. Оскільки послання були любовними, то на звання «валентинки» цілком собі претендують. За іншою версією, найстаріша валентинка була написана в 1477 році. То було лист, в якому дівчина просить юнака довести, що він дійсно любить і жениться на ній.

Усі учасники майстер-класу переконалися, що кожен може виготовити «валентинку», необхідне тільки бажання власноруч творити маленькі паперові шедеври.

Категорія: Заходи 2015 року | Переглядів: 624 | Додав: jun-biblioteka | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2015  »