Вівторок, 16.04.2024, 14:17

Головна » 2019 » Серпень » 24 » Патріотичний квест «Україна моя — від А до Я»
Патріотичний квест «Україна моя — від А до Я»

У Калуші відбувся патріотичний квест «Україна моя — від А до Я»
З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ої річниці Незалежності України на площі Героїв пройшов патріотичний квест «Україна моя від А до Я».

Учасники ознайомились з умовами та завданнями квесту та розділись на команди — «Україночки» та «Козаки», інформують "Вікна" з посиланням на пресслужбу Калуської центральної дитячої бібліотеки.

Із захопленням діти шукали відповіді на непрості інтелектуальні й творчі завдання, зупиняючись на локаціях: «З Україною в серці», «Мандруємо моїм містом», «Україна — це ти», «Я — син народу», «Україна очима дітей». Кожна зупинка мала свої особливості. Наприклад, дітвора пригадувала державні та народні символи, обряди та традиції нашої країни, якнайшвидше з окремих частин пазлу складала карту з областей України, малювала патріотичні малюнки та багато іншого. Усі учасники були активні, кмітливі, з великою цікавістю та ентузіазмом давали відповіді на запитання і отримували своєрідні ключі — державний прапор України .
Всі, хто брав участь у квесті, на згадку отримали дипломи та подарунки, придбані за кошти з міського бюджету. Патріотичний квест допоміг дітям поповнити свої знання про історію та культуру нашої України, весело та активно провести час, отримати незабутні враження.

Бібліотека-філія для юнацтва також взяла участь у патріотичному квесті «Украйна моя - від А до Я» (локація «Я – син народу») та урочистостях
з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України.

За матеріалами сайту газети «Вікна»
Категорія: Заходи 2019 року | Переглядів: 366 | Додав: jun-biblioteka | Теги: День Прапора Украни, Патріотичний квест | Рейтинг: 0.0/0
«  Серпень 2019  »