П`ятниця, 26.04.2024, 02:00

Головна » 2016 » Листопад » 1 » Подорож по книгах Бернадетт Куксарт
Подорож по книгах Бернадетт Куксарт

Канікули в бібліотеці-філії для юнацтва – це завжди весело та цікаво!
Осінні канікули – чудовий привід завітати до бібліотеки. Яскраві книжкові виставки, захоплива розповідь про світ книг, Всесвітня мережа, настільні ігри, складання пазлів, добірка цікавих журналів – все це чекає на юних відвідувачів.
Організовуються також цікаві літературні чи творчі заходи. Зокрема, нещодавно усі бажаючі здійснили подорож по книгах Бернадетт Куксарт «В океані: мої пластилінові тварини» та «У зоопарку: мої пластилінові тварини».

Бібліотекар кафедри обслуговування дітей Ганна Мартинюк розповіла про основи ліплення, різноманітні техніки й прийоми, які описані в книгах мадам Куксарт. Варто зауважити, що це видання збагачене чудовими, яскравими ілюстраціями, з допомогою яких кожен зможе самостійно виліпити різних тварин та інших фігурок за своїм побажанням. Керуючись покроковими рекомендаціями, юні скульптори зуміли власноруч виготовити яскравих рибок, красивого папугу, кумедного гіпопотама, мудру змію й безліч інших фігурок.

Учасники захоплено визнали, що із цими книгами ліплення з пластиліну стає простим, приємним і радісним заняттям!

Якщо ви бажаєте весело та з користю провести свій вільний час, тоді вам – до нас!
Категорія: Заходи 2016 року | Переглядів: 500 | Додав: jun-biblioteka | Теги: Ліплення, канікули в бібліотеці | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »