Четвер, 25.04.2024, 03:12

Головна » 2018 » Грудень » 12 » Просвітницька зустріч «Захисти життя – зупини насильство»
Просвітницька зустріч «Захисти життя – зупини насильство»

В рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства» в бібліотеці-філії для юнацтва студенти Калуського політехнічного коледжу мали можливість зустрітися з фахівцем соціальної роботи Калуського міського ЦСССДМ Уляною Бялик та спеціалістом І категорії управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту Аліною Бігун.

Молодь дізналася про те, які існують форми насильства та як захистити себе від них. Були дані поради, що можна зробити, щоб запобігти жорстокому поводженню з дітьми та насильству в сім’ї, хто повинен зупинити цикл знущань, куди звертатися за допомогою, яку відповідальність несуть особи, що вчинили домашнє насильство та багато ін.
Студенти отримали номери телефонів Національної «гарячої лінії» з попередження домашнього насильства, Національної дитячої «гарячої лінії» з питань захисту прав дитини.
Тему насилля розкрила виставка-застереження «СТОП насильству!», яку організувала бібліотечний працівник Марія Кадоб’янська.

На завершення учасники зустрічі отримали інформаційні буклети «Сім’я без насильства», підготовлені фахівцями соціальної роботи ЦСССДМ. Фахівці соціальної роботи наголосили на тому, що не потрібно боятися шукати допомоги, уміти захистити себе та своїх ближніх!!!

Категорія: Заходи 2018 року | Переглядів: 408 | Додав: jun-biblioteka | Теги: Міжнародної акції «16 днів проти на, насильство | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »