Субота, 20.04.2024, 03:27

Головна » 2015 » Березень » 8 » Результати фотоконкурсу "Кото-фото-вернісаж"
Результати фотоконкурсу "Кото-фото-вернісаж"

Бібліотекою-філією для юнацтва була організована фотовиставка-конкурс «Кото-фото-вернісаж», присвячена Міжнародному дню котів.

7 березня  в бібліотеці-філії для юнацтва відбулося нагородження переможців фотоконкурсу. Особливо було важко визначити хто ж таки займе 1-ше місце і отримає суперприз.
Вирішальним став голос голови журі Василя Олексійовича Мельника, відомого журналіста та автора персональних фотовиставок.

Отож, за результатами фотоконкурсу переможцями стали:
1-ше місце  та титул «Суперкіт» отримав котик, кличка Томас, вік : 6 місяців, власник - Юлія Григоль

В номінаціях перемогли:
1.Містер Поважний вік
Кіт, кличка Пумасик, вік: 10 років, власник – Мар’ян Дмитришин

2.Найкращий мисливець
Кіт, кличка Пуф, вік : 6 місяців, власник – Захар Борик

3.Міс Чарівність
Кішка, кличка Пусічка, вік: 7 місяців, власник – Вікторія Стовбан

4.Містер Елегантність
Кіт, кличка Алекс, вік: 7 місяців, власник - Тарас Лантвіт

5.Королева азартних ігор
Кішка, кличка Снєжка, вік: 9 місяців, власник – Ганна Демчук

6.Найрудіший
Кіт, кличка Рижик, вік: 8 місяців, власник – Ольга Заулична

7.Найекстремальніший
Кіт, кличка Рижик, вік: 8 років,  власник - Юлія Надієнко

8.Пані Професорка
Кішка, кличка Дрьома, вік: 8 років, власник – Олена Коваль.

Василь Мельник вручив переможцям подяки та призи.
Всі учасники фотоконкурсу є фотографами-аматорами  і допустили деякі помилки при здійсненні фотосесії свої улюбленців. Тому фотограф-професіонал Василь Олексійович провів для присутніх майстер-клас «Основні правила фотографування тварин». Кожен бажаючий,  користуючись професійним фотоапаратом Василя Олексійовича та його порадами, спробував здійснити кілька знімків.
Під час зустрічі бібліотекар кафедри обслуговування Ганна Мартинюк та бібліотекар абонементу Наталія Савчак розповіли про історію одомашнення кішки, дали поради тим хто хоче завести котика та навели кілька цікавих фактів про котів.
Учасники конкурсу з усмішкою переглянули відео про котиків, які спілкуються між собою та жартівливу музикальну п’єсу для двох голосів італійського композитора Джоакіно Россіні «Дует котів».
Міжнародний день котів — це ще один привід попестити свого улюбленого домашнього вихованця, адже всі коти без винятку дуже люблять ласку і тепло. Якщо забезпечити їм комфортне життя, повну турботи і ніжності, тоді кішки обов'язково подарують своїм господарям своє приємне муркотанням.

Дивітся також фотогалерею та відео заходу.

Категорія: Заходи 2015 року | Переглядів: 674 | Додав: jun-biblioteka | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2015  »