Середа, 24.04.2024, 17:23

Головна » 2017 » Липень » 10 » Розважально-пізнавальна година «Весела рибалка»
Розважально-пізнавальна година «Весела рибалка»

9 липня - День рибалки

Кожен рік у другу неділю липня в Україні відзначають День рибалки. Це свято не має обмежень по віку і часто об’єднує цілі сім’ї, подаючи привід для гарного і приємного проведення часу на природі, в колі друзів.
Працівники бібліотеки-філії для юнацтва запропонували відвідувачам літнього читального залу також провести розважально-пізнавальну годину «Весела рибалка» на свіжому повітрі.

На святі було весело, гамірно і цікаво. Юні риболови змагалися в конкурсах: «Спіймай на вудочку», «Рибки-загадки», «Спритні руки», «Ловись, золота рибка», «Продовж прислів’я», «Заміни букву – відгадай рибку». В конкурсі «Кулінарія» учасники мали змогу проявити свої знання з приготування страв з риби.
Також відвідувачі спробували свої сили в різноманітних рухливих іграх, деякі з яких відбувалися під музику. У конкурсі «Я завзятий рибалка» учасники змогли проявити свої акторські здібності у пантомімній демонстрації всього процесу рибалки – від збору на річку і до виловлювання риби. Переможці конкурсів були нагороджені призами.

Азарт, океан емоцій та море позитиву отримали юні риболови під час заходу «Весела рибалка».

Дивіться також фотогалерею заходу.

Категорія: Заходи 2017 року | Переглядів: 452 | Додав: jun-biblioteka | Теги: літній читальний зал, день рибалки вбібліотеці | Рейтинг: 0.0/0
«  Липень 2017  »