Четвер, 25.04.2024, 20:55

Головна » 2019 » Березень » 27 » Слайд-презентація «Фантом німецької розважальної літератури»
Слайд-презентація «Фантом німецької розважальної літератури»

26  березня - 70 років від дня народження Патріка Зюскінда, найвідомішого німецького письменника сучасності, драматурга, кіносценариста

26 березня виповнюється 70 років від дня народження Патріка Зюскінда, найвідомішого німецького письменника сучасності, драматурга, кіносценариста, автора романів «Парфуми», «Голубка. Три історії і одне спостереження», «Історія пана Зоммера», п’єси «Контрабас».

З цієї нагоди в бібліотеці-філії для юнацтва відбулося засідання молодіжного клубу «СОВА». Студенти Калуського політехнічного коледжу переглянули слайд-презентацію «Фантом німецької розважальної літератури». Вони дізналися, що Зюскінд майже не дає інтерв’ю, не виступає на публіці і відхилив декілька нагород, які йому були присуджені за досягнення в області літератури. Він навіть не з’явився на світову презентацію екранізації його роману «Парфумер» 7 вересня 2006 в Мюнхені. До того ж, майже немає зображень з Зюскіндом (офіційно в цілому світі є тільки три фотографії Зюскінда). Особливо присутніх зацікавив відеоматеріали про найвідоміший твір Патріка Зюскінда «Парфуми» та екранізацію цього роману.

Попри те, що роман Зюскінда «Парфумер» перекладено 46 мовами, в тому числі і українською, та він розійшовся 15-мільйонним тиражем, про самого автора й досі мало що відомо. Через свій потаємний стиль життя, постійні відхилення пропозицій інтерв'ю й офіційних заяв щодо його творчості в літературному процесі преса називає його «Фантомом німецької розважальної літератури».

Фотогалерея заходу

Категорія: Заходи 2019 року | Переглядів: 389 | Додав: jun-biblioteka | Теги: Зюскінд П. | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »