П`ятниця, 29.03.2024, 08:15

Головна » 2018 » Квітень » 9 » Творча майстерня «Цей безцінний скарб-писанка»
Творча майстерня «Цей безцінний скарб-писанка»

8 квітня - Воскресіння Христове

Напередодні радісних і світлих Великодніх свят члени хобі-клубу «Стильні фантазії», яка діє у бібліотеці-філії для юнацтва, завітали на творчу майстерню «Цей безцінний скарб-писанка». Цього разу виготовляли писанки у техніці декупаж. Всім цікаво було дізнатись про сучасні, нетрадиційні способи виготовлення великодніх писанок, про які розповіла керівник клубу Ганна Мартинюк.

Для виготовлення писанок методом декупаж були підготовлені зварені яйця, серветки, клейстер та пензлик. Клейстер виготовили з борошна, яке заварили в кип’ятку, добре перемішали та охолодили. Серветки розібрати на шари ти вирізати елементи з верхнього кольорового шару. Потім юні умільці ці малюнки наклеювали на яйця. Яйця, оформлені таким способом, цілком придатні в їжу, тому їх сміливо можна запропонувати своїм гостям.

Діти переконалися, що зробити декупаж яєць до Великодня під силу кожному, для цього потрібні лише серветки з красивими зображеннями, клейстер і трохи терпіння.

По закінченні творчої майстерні всі його учасники мали цікаві подарункові писанки – прикраси і цікаві ідей, щоб прикрасити оселю та писанки до Великодніх свят.

Більше фото переглянути можна в фотогалереї.

Категорія: Заходи 2018 року | Переглядів: 494 | Додав: jun-biblioteka | Теги: Воскресіння Христове, писанка | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »