Субота, 20.04.2024, 08:55

Головна » 2019 » Травень » 15 » Творчий handmade «Подарунок найріднішій - мамі»
Творчий handmade «Подарунок найріднішій - мамі»
 12 травня - День матері в Україні

12 травня в Україні щороку відзначають День матері. Саме цій події був присвячений творчий handmade «Подарунок найріднішій - мамі», який проходив в бібліотеці-філії для юнацтва.

Юні члени хобі-клубу «Стильні фантазії» зробили невеликі святкові сюрпризи для мам – чашки з весняними букетами та відкритку «Матусині обійми». В бібліотеці панувала творча атмосфера. Діти ділилися своїми враженнями та демонстрували свої поробки один одному. А потім забрали їх додому, щоб вручити своїй мамі та бабусі.

Милi дрібнички, зроблені власноруч – найкращий подарунок для найрідніших. Нехай ці подарунки будуть трішки незграбні та з нерівними краями, але зроблені з любов`ю та щирою дитячою душею!

Історія свята. У 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшановування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів. Її старання увінчалися успіхом - в 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері як офіційне свято. У 1914 році, президент США Вудро Вільсон оголосив другу неділю травня національним святом на честь усіх американських матерів. Після завершення Першої світової війни День Матері почали відзначати і в Європі. Слідом за США другу неділю травня оголосили святом 85 країн.
Отож, ми від усієї душі вітаємо дорогих матусь зі святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Категорія: Заходи 2019 року | Переглядів: 421 | Додав: jun-biblioteka | Теги: День матері, подарунок матері | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2019  »