П`ятниця, 29.03.2024, 07:52

Головна » 2017 » Вересень » 22 » Урок миру «За мир у всьому світі – це значить за життя, за колоски налиті, за матір і дитя»
21 вересня - Міжнародний день миру

21 вересня бібліотека-філія для юнацтва спільно з учнями 6-Б класу ЗОШ№7 та класним керівником Тимків Лілією Зіновіївною відзначила Міжнародний день миру. Ведучі заходу Наталія Савчак та Ганна Мартинюк розповіли про історію виникнення Дня Миру, вели розмову про добро і зло, про трагедію в Хіросімі. Надзвичайно зворушила всіх історія маленької японської дівчинки Садако, яка майструвала паперових журавликів задля здійснення своєї мрії. Вона бажала отримати від долі подарунок - довге життя. Пам’ятник Садако в місті Хіросіма отримав назву «Дитячий пам’ятник миру».

Бібліотекар читального залу Марія Кадоб’янська продемонструвала слайд-презентацію «Мир - найбільше з благ». Юні учасники заходу зрозуміли, що багато людей у сучасному світі страждають і лише мріють про спокійне життя. На жаль, тривають бої на Сході України, гинуть хлопці, серед них багато наших земляків… Перший дзвоник пролунав не в усіх школах. Деякі школи зруйновані, в інших - немає кого навчати, бо діти виїхали туди, де не стріляють…

Завершився урок миру молитвою за Україну та виготовленням паперових листівок – голубів задля здійснення нашої спільної мрії – миру в Україні.

Переглядів: 524 | Додав: jun-biblioteka | Теги: день миру в бібліотеці | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »