Вівторок, 23.04.2024, 09:33

Головна » 2017 » Березень » 31 » Відео-мандрівка «Дендропарк "Софіївка" в Умані - вічний пам’ятник коханню»
Відео-мандрівка «Дендропарк "Софіївка" в Умані - вічний пам’ятник коханню»

29 березня відбулося чергове заняття для слухачів «Університету третього віку».
Віртуальну мандрівку по Національному дендрологічному парку «Софіївка», який розташований  в Умані на Черкащині, провели працівники бібліотеки-філії для юнацтва.
Слухачі дізналися, яких титанічних зусиль було докладено задля того, щоб дика місцевість перетворилася на казковий парк. Шедевр, що з’явився більше двохсот років тому, чарує нас і сьогодні, і є вічним пам’ятником найпрекраснішому почуттю – коханню.

Кохання стало рушійною силою, що створила прекрасний цей парк в Умані. Парк «Софіївка» заснований у 1796 році власником міста Умані, магнатом Станіславом Щенсним Потоцьким та названий на честь його дружини Софії Вітт-Потоцької.
Тим, хто потрапляє сюди вперше, не віриться, що все це багатство знаходиться в українській провінції. І ще більш чарівною і романтичною здається Софіївка, коли довідаєшся історію її створення.
Відео-мандрівка надзвичайно зацікавила слухачів «Університету третього віку». Вони виявили бажання при можливості обов’язково побувати в «Софіївці», щоб помилуватися красою унікального штучно створеного ландшафту.

Під час заняття присутні мали приємну можливість також поспілкуватися з міським головою Ігорем Матвійчуком.  У ході розмови слухачі «Університету третього віку» висловили багато побажань та пропозицій, які стосуються благоустрою міста.

Переглядів: 437 | Додав: jun-biblioteka | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »