Четвер, 28.03.2024, 18:05

Головна » 2015 » Червень » 11 » Відкриття марафону літнього читання «Канікули з книгою»
Відкриття марафону літнього читання «Канікули з книгою»

У Парку культури і відпочинку  ім. І.Франка  7 червня стартував марафон літнього читання «Канікули з книгою»

Літо - славна пора, любить літо дітвора!
Літо – особлива пора для  малечі. Не перерахуєш усіх його подарунків.  Хочеш загарай, грайся, купайся,  хочеш збирай гриби і ягоди…
Та чи можна уявити найцікавіший  відпочинок без книжки? Фраза  банальна, але ж справедлива – у книг канікул не буває!

Любителі читання проявили  свої знання та здібності у запропонованих їм конкурсах та вікторинах, які проводили бібліотеки м. Калуша.
Казкові герої Мальвіна та Буратіно проводили  акцію «Міняю кульку на віршик».

Діти декламували вірші, співали пісні у  караоке «Пісня збирає друзів». Проявляли свою фантазію у «Творчій  майстерні» де виготовляли  бібліотечні прибамбаси – закладки для книг та інше.
Малі художники прикрасили сірий асфальт кольоровими малюнками .
Літній читальний зал запропонував  книжкову виставку «Почитай з Почитайком».
Діти бавились іграшками, складали пазли, ставили лялькові  міні вистави  за народними казками, читали журнали та книги.
Найактивнішим учасникам відкриття марафону «Канікули з книгою» директор Парку культури і відпочинку Паламар Н.Р. вручила сертифікати на безкоштовне відвідування атракціонів.

Весело та цікаво діти та батьки провели  свій  відпочинок  в затінку  на галявині парку, отримавши подарунки та солодощі.
Літній читальні зали діятимуть  впродовж літа щонеділі  з 15:00 год. до 18:00 год. у міському парку культури та відпочинку ім. І. Франка та на  площі біля торгового центру «Прометей».

Завітавши до нас, Ви зможете:
- Познайомитися з послугами, які надають бібліотеки міста Калуша;
- Стати користувачем бібліотеки
- Ознайомитися з книжковими новинками
- Переглянути цікаві журнальні видання
- Взяти участь у конкурсах, вікторинах
- Проявити свою фантазію у творчих майстернях

Якщо Ви мрієте про гарний відпочинок та змістовне дозвілля – тоді Вам саме до нас! Запрошуємо в захоплюючу подорож країною Читалією на планеті Літо!

Дивіться фотогалерею марафону літнього читання «Канікули з книгою»

Оригінал сторінки знаходиться на сайті - www.kalushcultura.if.ua

Категорія: Заходи 2015 року | Переглядів: 580 | Додав: jun-biblioteka | Теги: літній читальний зал, марафон літнього читання | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2015  »