Четвер, 28.03.2024, 13:49

Головна » 2016 » Березень » 29 » Відкриття Тижня дитячої та юнацької книги
Відкриття Тижня дитячої та юнацької книги

28 березня відбулося відкриття Тижня дитячої та юнацької книги в бібліотеці-філії для юнацтва. Протягом тижня вся увага приділятиметься юному читачу, всі бібліотечні заходи будуть направлені на заохочення дітей та молоді до читання та книг.
Під час відкриття Тижня книги на відвідувачів чекали сюрпризи: літературний круїз, зустріч з відомою івано-франківською письменницею та поетесою Віталією Савченко, дитяча вистава «Жадібні ведмежата» (по однойменній казці Віталії Савченко) у виконанні учнів 3-В класу Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей». Можна було також придбати книги з автографом від автора, а на завершення чекав ще один сюрприз - безпрограшна лотерея!

Чарівниця-казкарка Віталія Савченко представила книжечку «Райдуга казок» та познайомила дітей з ще не надрукованими творами, які увійдуть до нової збірки для дітей. Маленьким слухачам надзвичайно сподобались ці твори.  Діти також приємно вразили панну Віталію декламуванням її власних віршів.
Завідувач бібліотеки Олександра Сокульська побажала письменниці, щоб усі її рукописи, надбання, які вона уже має і які ще вийдуть з-під її авторського пера були видані у книгах та потрапили до рук численних читачів.

Віталія Савченко закликала дітей відвідувати бібліотеку, вибирати цікаві книги, щоби читати їх спільно з татом чи мамою. Адже ніщо не може замінити дітям цього живого спілкування.
Вчитель початкових класів Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей»
Вірстюк Наталія Володимирівна щиро подякувала всім за чудове свято, а особливо Віталії Савченко за цікаву зустріч і за придбану в цей день книжку з автографом. Вчителька впевнена, що книга обов’язково припаде до душі читача, що разом з казками письменниці помандрує у чарівний світ любові і добра, у світ чудових мрій.

Фотогалерею дивіться тут. Відео заходу представлено тут.

Категорія: Заходи 2016 року | Переглядів: 528 | Додав: jun-biblioteka | Теги: тиждень книги, Віталя Савченко | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2016  »