Четвер, 28.03.2024, 19:10

Головна » 2015 » Травень » 31 » Виготовлення вітальної листівки «Живе за стіною чудовий сусід»
Виготовлення вітальної листівки «Живе за стіною чудовий сусід»

Сусіди є у всіх - у людей, у тварин, у країн, у планет ... І щоб не забувати про те, що всі ми живемо близько і, по суті, сусіди, в 2000 році в Парижі було засноване нове свято - Європейський День сусідів, який відзначається щорічно в останню п'ятницю травня.
Юні члени хобі-клубу «Стильні фантазії», щоб повеселити і здивувати своїх найближчих сусідів, вирішили виготовити і подарувати їм вітальні листівки. Тому всі зустрілися у п’ятницю в бібліотеці-філії для юнацтва і взялися до творчої роботи.

Керівник хобі-клубу Ганна Мартинюк коротенько розповіла членам клубу про історію та причини виникнення цього свята. Сьогодні ми живемо в парадоксальний час. Іноді простіше спілкуватися з людиною, яка знаходиться на іншому кінці світу, ніж поздороватися з своїм сусідом. Наперекір ізольованості, що часто панує в наших містах, Європейський день сусідів -  це зустріч, яка сприяє спілкуванню і розвиває суспільний зв'язок. Це можливість зустріти своїх сусідів та поспілкуватися.

Листівки вийшли не без долі гумору, адже саме таких робіт часто бракує у нашому житті. Бракує листівок, які можна просто так принести сусідам та подарувати, підняти настрій.
На кожній листівці написали вітання зі святом та побажання:
Хай доля виконує мрії й бажання,
Дарує хай дружбу та вірне кохання,
Хай кожен день сонечком буде зігрітий,
І радість наповнює серце щомиті!

Категорія: Заходи 2015 року | Переглядів: 537 | Додав: jun-biblioteka | Теги: листівка, день сусідів | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2015  »