Середа, 24.04.2024, 20:32

Головна » 2019 » Жовтень » 16 » Віртуальна експедиція «Третє тисячоліття – рабство існує»
Віртуальна експедиція «Третє тисячоліття – рабство існує»
 Засідання молодіжного клубу «СОВА»

В бібліотеці-філії для юнацтва в рамках засідання молодіжного клубу «СОВА» студенти Калуського політехнічного коледжу здійснили віртуальну експедицію «Третє тисячоліття – рабство існує», присвячену Європейському дню боротьби з торгівлею людьми.

Сучасне рабство – це міжнародний злочин, який вражає усі нації, та впливає на людей усіх рівнів достатку. Істина полягає в тому, що без усвідомлення проблеми, її важко подолати. Для підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми працівники бібліотеки роздали присутнім інформаційні буклети та розповіли про проблему торгівлі людьми та як вберегтися від трудового рабства, проінформували про можливість отримання допомоги для осіб, які постраждали.

Щороку в усьому світі мільйони людей, які шукають кращої долі, потрапляють у рабство. У них забирають документи. Їх б'ють. І змушують безоплатно працювати. Вони гарують на полях, жебракують, надають сексуальні послуги. І це вже ціла індустрія, де крутяться мільярди доларів. Тож як звичайні люди опиняються в полоні і хто на цьому заробляє? Про це молодь дізналася, переглянувши фільм про сучасне рабство.

Категорія: Заходи 2019 року | Переглядів: 371 | Додав: jun-biblioteka | Теги: Європейський день боротьби з торгів, сучасне рабство, Віртуальна експедиція | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2019  »