Четвер, 25.04.2024, 14:49

Головна » 2018 » Травень » 17 » Віртуальна подорож «Музеями Європи»
Віртуальна подорож «Музеями Європи»
18 травня – Міжнародний день музеїв

Музей – сполучна ланка між минулим і сьогоденням, між вічними цінностями і сучасним світосприйняттям. Слово «музей» походить від грецького слова, що означає «храм муз».
16 травня працівниками бібліотеки-філії для юнацтва у центральній бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка для слухачів «Університету третього віку» проведено віртуальну подорож «Музеями Європи», присвячену Міжнародному дню музеїв та Дню Європи.

Для того, щоб відвідати музеї, не обов'язково витрачати гроші і час. Кращими музеями, розташованими в містах по всьому світу, сьогодні можна мандрувати, не виходячи з дому.

Отож, усі присутні вирушити у віртуальну подорож найцікавішими, відомими та маловідомими, незвичними та оригінальними скарбницями мистецтва. Слухаючи розповіді бібліотекаря абонементу Наталії Савчак та бібліотекаря читального залу Марії Кадоб’янської, переглядаючи відео сюжети, учасники заходу відвідали: Лувр в Парижі, Британський музей в Лондоні, Музей Прадо в Мадриді, Музей Ваза у Стокгольмі, Музей польської пісні в Ополе, Берлінський музей природознавства, Музей воскових фігур мадам Тюсо (Лондон), Музей Prado (Мадрид), Музей Анни Франк (Амстердам) та ін.

Слухачам надзвичайно сподобалася подорож, адже вони відчули себе туристами, які побували в чудових музеях Європи.

Категорія: Заходи 2018 року | Переглядів: 537 | Додав: jun-biblioteka | Теги: день музеїв | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »