Субота, 20.04.2024, 12:26

Головна » 2016 » Серпень » 29 » Закриття марафону літнього читання «Канікули з книгою
Закриття марафону літнього читання «Канікули з книгою

Ось і промайнуло сонячне, тепле літечко... Припинила свою роботу і «Літня читальня», що працювала на свіжому повітрі, біля ТЦ «Прометей».
Юні книголюби мали можливість переглянути новинки літератури та дитячі журнали, а також малювати за столиками фломастерами і олівцями чи на асфальті різнокольоровою крейдою, розповідати улюблені вірші, приймати участь у конкурсах і отримувати призи. Дозвілля урізноманітнювалось складанням картин з пазлів, а також настільними чи рухливими іграми.
Разом з дітьми відпочивали мами й татусі, бабусі, дідусі. Дорослі також читали нові книжкові та періодичні видання.

28 серпня відбулося закриття марафону літнього читання «Канікули з книгою». На бібліотечний майданчик завітали діти, які з задоволенням на протязі літа відвідували заходи літньої читальні бібліотеки-філії для юнацтва.

Учасники заходу взяли участь у безпрограшній лотереї. Щоб отримати можливість вийняти лотерейний квиток, потрібно було виконати кілька завдань: відповісти на запитання літературної вікторини, відгадати загадку, розповісти про прочитану влітку книгу та ін. Юні учасники дуже раділи подарункам, але сумували, що літня читальня завершила свою роботу. Та бібліотекарі не прощалися, а лише говорили – «До побачення — у читальні під відкритим небом чи у бібліотеці!»
На продовження спілкування з улюбленими книгами бібліотекарі ласкаво запросили відвідувати бібліотеку-філію для юнацтва, де до послуг читачів —  книжкові новинки, дитячі періодичні видання та проведення цікавих масових заходів. Запрошуємо також всіх інтетнет-читачів до бібліотеки — читати, фантазувати та творити на радість собі та іншим!

Категорія: Заходи 2016 року | Переглядів: 484 | Додав: jun-biblioteka | Теги: закриття літньої читальні | Рейтинг: 0.0/0
«  Серпень 2016  »