Субота, 20.04.2024, 17:31

Головна » 2018 » Серпень » 21 » Знайомство з літературою однієї країни «Англія літературна»
Знайомство з літературою однієї країни «Англія літературна»

19 серпня зібрав дітвору літній читальний зал бібліотеки-філії для юнацтва. По вул. Пушкіна (поблизу ТЦ «Прометей») відбулося знайомство з літературою однієї країни «Англія літературна».

Працівник кафедри обслуговування дітей Ганна Мартинюк ознайомила юних читачів з письменниками Англії, які писали свої твори для дітей та дорослих. Це відома англійська письменниця Джоан Роулінг, автор серії романів про Гаррі Поттера; Алан Мілн, англійський дитячий письменник, відомий книгами про Вінні Пуха; Джон Рональд Толкін, англійський письменник, автор всесвітньо відомої трилогії «Володар Перснів». Діти з великим захопленням переглядали книги улюблених письменників, які були представлені на книжково-ілюстративній виставці «Англія літературна». Зацікавили їх теж книги, написані мовою оригіналу (серія книг «English Library»).
А також знайомилися з довідковими виданнями – це різні англо-українські словники, збірники нових тем із сучасної англійської мови, розмовники українсько-англійські та багато інших.

Бібліотекар абонементу Савчак Наталія зачитувала цікаві факти про Англію, які подарували дітям багато позитиву і чудових емоцій.

Також юні відвідувачі літньої читальні взяли участь у різноманітних конкурсах,вікторинах та іграх. Малювали малюнки на асфальті. Усі весело та цікаво провели час.
Переглядів: 451 | Додав: jun-biblioteka | Теги: літній читальний зал, письменники Англії | Рейтинг: 0.0/0
«  Серпень 2018  »