Вівторок, 23.04.2024, 14:13

Головна » 2016 » Листопад » 23 » Зустріч з фахівцем Калуського міськрайонного центру зайнятості
Зустріч з фахівцем Калуського міськрайонного центру зайнятості
Засідання молодіжного клубу «СОВА»

22 листопада в рамках засідання молодіжного клубу «СОВА», що в бібліотеці-філії для юнацтва, відбулася зустріч студентів Калуського політехнічного коледжу на тему «Освіта – сьогодні. Кар’єра – завтра. Успіх – завжди!».
Одна з головних проблема для студентської молоді – це працевлаштування. Чи знайде молодий спеціаліст роботу після закінчення навчального закладу згідно фаху? Чи можуть студенти стати на облік до центру зайнятості? Чи послуги, пов’язані із забезпеченням зайнятості населення, надаються державною службою зайнятості безкоштовно? На ці та багато інших запитань відповідала провідний фахівець Калуського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Швець.

Тетяна Миколаївна зазначила, що з кожним роком вимоги до робітників з боку роботодавців зростають і молодим людям без стажу та досвіду роботи влаштуватись стає все складніше. В Українi iснують невирішені проблеми працевлаштування молодi, яка шукає своє перше робоче мiсце, нерiдко втрачаючи вipy в можливість знайти роботу.

Для подолання проблеми безробіття серед молоді Калуським центром зайнятості здійснюються ряд заходів: надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг, створення банку підходящих вакансій, організація професійної підготовки та перепідготовки, підвищення кваліфікації безробітних, організація і фінансування громадських робіт, виплата допомоги по безробіттю.

Студенти дізналися про основні чинники успішного працевлаштування в сучасних умовах. Це – отримання знань у сфері регулювання ринку праці, знань норм законодавства у сфері працевлаштування, навичок написання резюме, знання основ комунікації та самореалізації у виробничому середовищі.
Також молодий фахівець, здобуваючи знання в начальному закладі, повинен паралельно навчитись техніці самомаркетингу, тобто вміти вигідно представити себе, свої можливості і навички на ринку праці з метою викликати інтерес потенційного працедавця.
Молодих людей дуже зацікавила тема працевлаштування, вони були активними, задавали запитання по даній темі, ділилася враженнями про перші спроби пошуку роботи.

Під час зустрічі студенти переглянули відеоматеріал про діяльність Калуського міськрайонного центру зайнятості. Всі отримали зразки бланків для резюме та флаєри «Сайти пошуку роботи в Інтернеті». На завершення заходу студенти взяли участь у анкетуванні «Проблема безробіття молодих спеціалістів».

Завідувач бібліотеки-філії для юнацтва Олександра Сокульська висловила сподівання, що присутні молоді люди скористаються отриманими порадами та знайдуть роботу за спеціальністю.

Категорія: Заходи 2016 року | Переглядів: 536 | Додав: jun-biblioteka | Теги: зустріч з фахівцями центру зайнятос | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »