Субота, 20.04.2024, 02:47

Головна » 2014 » Квітень » 7 » Зустріч з фахівцями соціальної роботи «Торгівля людьми – порушення прав людини»
Зустріч з фахівцями соціальної роботи «Торгівля людьми – порушення прав людини»

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми».
В бібліотеці-філії для юнацтва відбулася зустріч з фахівцями соціальної роботи ЦСССДМ на дану тему.
За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром».
Які причини поширення торгівлі людьми?

Чим зумовленое загострення проблеми торгівлі людьми в Україні?

Як ведеться боротьба з торгівлею людьми?

Які є ррекомендації щодо запобіганню торгівлі людьми?

На ці та багато інших запитань дали відповіді фахівці соціальної роботи Центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді: Уляна Бялик, Тарас та Наталія Сенчакович.

Наприкінці ХХ сторіччя з проявами торгівлі людьми зіткнулась і Україна. Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. Прагнучи кращої долі, люди їдуть за кордон шукати добру роботу. Спритні ділки щороку використовують сотні таких шукачів. Учні Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №10-ліцей» (8-г кл. (класний керівник Любов Михайлівна Дрань) 8-д кл. переглянули документальний фільм «Торгівлялюдьми: як це попередити», який розповів про українських громадяни, які шукаючи роботу за кордоном, потрапляли в рабство.

За своєю природою торгівля людьми майже у всіх випадках має транснаціональний організований характер, оскільки в процесі її  здійснення залучаються представники злочинного світу різних країн, а потерпілих від  цих злочинів можуть переміщувати через цілий ряд державних кордонів.
Усі присутні отримали пам’ятки «Ні – торгівлі людьми!»

Читайте "10 міфів про торгівлю людьми" в вірт-клубі сайту.

Категорія: Заходи 2014 року | Переглядів: 657 | Додав: jun-biblioteka | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2014  »