Середа, 24.04.2024, 20:34

Головна » 2015 » Жовтень » 22 » Зустріч з головою ГО "Товариство "Карпатські стежки" Василем Фіцаком
Зустріч з головою ГО "Товариство "Карпатські стежки" Василем Фіцаком

20 жовтня в бібліотеці-філії для юнацтва, в рамках молодіжного клубу «СОВА», відбулася надзвичайно цікава зустріч студентів Калуського політехнічного коледжу з головою ГО «Товариство «Карпатські стежки» Василем Фіцаком.
  Коротко про діяльність громадської організації та про його голову Василя Фіцака розповіла бібліотекар читального залу, керівник клубу «СОВА» Леся Кадоб'янська.
ГО «Товариство «Карпатські стежки» - це неприбуткова громадська організація, яка створена,  щоб об’єднати в одну велику спільноту небайдужих любителів гір, забезпечити сталий розвиток активного туризму та збереження природи в Українських Карпатах. Одним з важливих видів діяльності товариства є проведення масштабних екологічних акцій в Карпатах.  Щорічно туристами залишається в горах сотні кілограмів пластику, засмічується все більше і більше територій заповідної зони, що свідчить про відносно низьку свідомість сучасних туристів.

Тому Василь Фіцик в своїй доповіді зупився на темі «Відпочинок з турботою про довкілля». Громадська організація проводить екоакції, які є провідним напрямком збереження первісної природи Карпат, важливим способом заохочення волонтерів з різних куточків України. Учасники зустрічі мали можливість переглянули фотографії деяких екологічних акцій. Василь Фіцик наголосив, що кожен відпочивальник повинен забирати та зносити сміття з собою, щоб викинути його у відведених для цього місцях. Він закликав молодих людей не  засмічувати місця відпочинку в Карпатах.
  Також всі присутні обговорили питання щодо встановлення контейнерів для збору відпрацьованих батарейок в коледжі та бібліотеці-філії для юнацтва.
  В бібліотеці є широкий вибір літератури про туризм в Україні, яка була представлена на бібліотечній виставці.

Категорія: Заходи 2015 року | Переглядів: 562 | Додав: jun-biblioteka | Теги: Василь Фіцак, туризм, карпатські стежки | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2015  »