П`ятниця, 29.03.2024, 11:18

Головна » 2015 » Березень » 29 » Зустріч з івано-франківською письменницею Віталією Савченко «Все це – душа моя».

Стеляться тумани

На мої дороги,
Стеляться й не знають
Про мою печаль.
Чи то дивна казка
Раптом закінчилась,
Чи то моя юність
Відлітає вдаль?
Віталія Савченко

В рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги студенти двох груп Калуського політехнічного коледжу та викладачі мали нагоду поспілкуватися з гостею зустрічі, закоханою у свій край, рідне місто, мову, слово та пісню письменницею, поетесою з м. Івано-Франківська Віталією Савченко, яка є учасницею Міжрегіонального поетичного клубу «Об’єднані словом».
В творчому доробку п. Віталія має поетичну збірочку «Все це – душа моя».
Смуток, самотність, біль, гіркота, туга, тривога, а водночас і любов, віра, надія, мир у серці, кохання і щирі почуття — все це проступає з віршованих рядків яскравим  і  своєрідним мереживом душі ліричної героїні поетичної збірки «Все це – душа моя».
З 2012 року п. Віталія почала писати казочки для маленького читача. Зокрема вийшли друком дитячі книжки «Жадібне ведмежа» і «Райдуга казок».
Також твори Віталії Савченко увійшли до збірок «Осінь у камуфляжі» та збірки «Натхнення».

Цікаво розповідала про письменницю п.Віталію наша калушанка Червінська Ірина Миколаївна, також відома поетеса, автор багатьох публіацій в пресі Калуша та Івано-Франківська, автор збірки «Каштанова любов», автор пісень, які виконуються переважно місцевими виконавцями, такими як Алла Івашина та Анжелін, організатор літературної студії «КА-МА-ЛІ-я» (Калуські Майстри Літератури).
Звичайно ніхто не може розповісти про себе та свою творчість так як сам автор. Тому п. Віталія сама презентувати слухачам свою збірочку «Все це – душа моя», дуже актуальну в наш час збірку «Осінь у камуфляжі» та збірку «Натхнення».

Молоді люди були активними, цікавилися життям та творчістю письменниці, задавали багато запитань, на які п.Віталія із задоволенням відповідала.
Віталія Савченко пообіцяла, що ще завітає до бібліотеки і зустрінеться з шанувальниками української поезії.
Бібліотекарі переконані, що всі з великим задоволенням будуть читати  твори п.Віталії. Адже вони дають усвiдомлення найважливiших цiнностей моралi, етики, краси, що роблять людину душевно багатою i щедрою на добро, поряднiсть, чеснiсть.

Бажаючі мали змогу придбати книги Віталії Савченко з автогорафом автора. А бібліотека  отримала дві книжечки в подарунок на згадку про чудову зустріч.

Дивіться відеосюжет зустрічі.

Категорія: Заходи 2015 року | Переглядів: 715 | Додав: jun-biblioteka | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2015  »