П`ятниця, 29.03.2024, 16:50

Головна » 2015 » Грудень » 19 » Зустріч з ліквідаторами аварії на ЧАЕС «Чорнобильська катастрофа: погляд здалеку і зблизька»
14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

З нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у приміщенні бібліотеки-філії для юнацтва відбулась зустріч з ліквідаторами з Калуша: головою обласного об’єднання «Прикапатбат Чорнобиль», заступником командира батальйону Ярославом Олійником та воїном батальйону Сергієм Мельником.
Учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС поділилися спогадами про ті дні.

Учні 7-Б класу Калуської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 просили гостей дати відповіді на хвилюючі запитання, які їх цікавили.
Присутні переглянули уривки із документальної стрічки про перебування у радіаційному полоні спеціально мобілізованого Івано-Франківського обласного військового підрозділу протипожежної безпеки. Особливо підлітків схвилювали кадри про Валерія Зекова, який залишився без ніг. Вразило також інтерв’ю з Михайлом Біланчуком. У Михайла,  здавалось, взагалі не було шансу вижити, але, після обіцянки Богові у разі чуда всім розповідати про цей порятунок, йому було даровано ще багато років життя.

Наші краяни-чорнобильці з болем згадали передчасно померлих товаришів. Ярослав Олійник побажав, щоб жах чорнобильської катастрофи назавжди залишився у минулому й ніколи не повторився.
Присутні були щиро вдячні Ярославу Олійнику і Сергію Мельнику за сердечну та правдиву розповідь про смертельну війну з незримим ворогом, війну, з якої неможливо повернутися неушкодженим.

Категорія: Заходи 2015 року | Переглядів: 551 | Додав: jun-biblioteka | Теги: чаес, день ліквідаторів аварії на ЧАЕС, Сергій Мельник, Ярослав Олійник | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2015  »