Понеділок, 19.11.2018, 09:03
Вітаю Вас Гість | RSS

Калуська бібліотека-філія
для юнацтваКонтакти

Івано-Франківська область, місто Калуш,
вулиця Пушкіна, 3.

Графік роботиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Нові надходження

Шановні читачі!
До бібліотеки надійшли нові книги різноманітної тематики. Запрошуємо завітати до бібліотеки, щоб ознайомитися з новими книгами та обрати для себе цікаву літературу

Уельбек М. Карта і територія[Текст] : роман / М. Уельбек; пер. з фр. Л. Г. Ко-ноновича; худож.-оформлювач Д. О. Самойленко. — Харків: Фоліо, 2013. — 347 с. — (Карта світу).
Мішель Уельбек — один із найбільш непередбачуваних авторів сучасної французької прози. Його тексти інтригують, приваблюють і відштовхують водночас; вони завжди «на вістрі». «Карта і територія» (2010) — роман Уельбека, за який письменник уперше вдостоївся Ґонкурівської премії — найпрестижнішої з літературних премій Франції.
Чи випадало вам будь-коли читати книжку, на сторінках якої автор... убиває себе? Перед вами — саме такий випадок. Здавалося б, у сучасній Європі ліберальні цінності запанували настільки вссохопно, що ніхто й ніщо вже не поставить їх під сумнів. Однак це вдалося Уельбекові. Митець і суспільство, покликання і гроші, самотність як свідомий вибір, самогубство як боягузтво — про все цс говорить письменник у своєму новому романі. Говорить сміливо і чесно.
Тютюнник Г. М. Вир [Текст] :  роман / Г. М.Тютюнник; передмова Т. М. Панасенко. — Харків: ТОВ «Будинок друку», 2013. — 543 с.
Григорій Михайлович Тютюнник (1920—1961) — відомий український письменник, автор оповідань, віршів, повістей. Роман «Вир» — вершина його творчості, за цей твір письменник отримав Державну премію України ім. Т. Г. Шевченка.
...Герої роману мешканці села Троянівка — це і непокірний та розбишакуватий Тимко, і чиста в своєму коханні Орися, і красуня Юля, і хазяйновитий дід Йонька — мають своє уявлення про добро і зло... Коли починається Вітчизняна війна, кожен з них поводиться по-своєму, бо кожен має свою правду — хтось беззаперечно стає на бік радянської влади, хтось починає співпрацювати з німцями, а хтось не може зрозуміти, що робити далі...Бернгард Т. Холоднеча [Текст] : роман; Старі майстри: мімґдім игр і мім / Т. Бернгард; передмова та комет. І І І.тритій, чудо і оформлювач О.Д.Кононученко.— Харків: Фоліо, 201 '
474 с. — (Б-ка світ, літ-ри).
Поліція вилучала його книжки, міністри оголошували його душевнохворим, критики пророкували його творам швидке забуття... Томас Бернгард (1931—1989) — enfant terrible австрійського суспільства другої половини XX століття, «голос правди», «мізантроп», «альпійський Беккет». Він дозволяв собі говорити все, що думав, і так, як вважав за потрібне.
 «Холоднеча» (1963), перший роман, відразу приніс письменникові визнання. Це багатопланова розповідь про людські страждання, про достоїнство особистості, про тяжке існування людини у просторі, де панує холод самотності та відчуженості.
Прозова комедія «Старі майстри» (1985) «розважає» читача дошкульною критикою держави, її інституцій, а також доскіпливим перечитуванням канону, на якому побудовано західну культурно-освітню традицію. Мова Бернгарда близька до музикальних структур, а твори читаються на одному подиху, ще нікого не залишивши байдужим.Яцканин, І.Ю. Пора вузеньких вулиць [Текст] : оповідання/ І.Ю. Яцканин; Післямова Дмитра Павличка - К.: Преса України, 2013. - 320 с. - (Літ. агенція "Банкова, 2")
До книжки видатного українського письменника зі Словаччини Івана Яцканина "Пора вузеньких вулиць" увійшли кращі його прозові твори, в яких із біблійною мудрістю та експресією подано життя словацьких українців після Другої світової війни.Тарасюк, Г Острів зимового мовчання: антологія жіночої прози [Текст]/ упоряд. - К.: Преса України, 2013. - 448 с. - (упоряд. Г. Тарасюк)
До антології сучасної української "жіночої" прози увійшли твори 12-ти добре відомих українському і зарубіжному читачеві київських письменниць, які належать до літературного покоління 70-80-х років.13 сучасних українських п'єс[Текст] : збірка/ Упоряд. і автор вступної статті Н. Козачук. - К.: Преса України, 2013. - 576 с. - (Літ. агенція "Банкова, 2")
До збірки "13 сучасних українських п'єс" увійшли драматичні твори Ярослава Верещака "Уніформіст", Олександра Вітра "Ніч вовків", Володимира Даниленка "Гроші для Йонеско", Олександра Жовни "Експеримент", Тетяни Іващенко "Замовляю любов", Олександра Ірванця "Якось в Америці", Ірени Коваль "Маринований аристократ", Олександра Куманського "Тоталізатор", Анатолія Наумова "Кафедра для достойника", Олега Миколайчука-Низовця "Дикий мед у рік Чорного Півня",  Неди Нежданої "Угода з ангелом", Володимира Сердюка "Сестра Милосердна", Григорія Штоня "День прожитих бажань", в яких піднімаються духовні, культурні, соціальні проблеми сучасної України.Литовченко, Т.І. Пустоцвіт [Текст] : іст. роман / Т.І. Литовченко. - К.: Гетьман, 2013. - 379с.
Влітку 1744 року імператриця Єлизавета Петрівна милостиво розглянула й затвердила петицію про поновлення гетьманства на українських теренах. Булава дісталася хлопцеві з незаможньої родини, який зробив фантастичну кар’єру- Кирилу Розумовському, рідному братові морганатичного чоловіка імператриці. Життя закружляло у скаженому калейдоскопі… А що ж одержала Україна?! Невиправдані очікування,бездарне керівництво,
Бездіяльність у вирішальні години… Фінал був закономірним: остаточна втрата державності.
Ґарі Р. Коріння небес [Текст] : роман / Р. Ґарі; пер. з фр. Л. Г. Кононо-вича; худож.-оформлювач О. Г. Жуков. — Харків: Фоліо, 2013. — 603 с. — (Карта світу).
Роман «Коріння небес» французького письменника Ромена Ґарі (1914-1980) вважається одним з перших «екологічних» романів у світовій літературі. Його дія розгортається в самому серці «чорного континенту»- місті Форт- Лямі, у Французькій Екваторіальній Африці. Головний герой- ідеаліст Морель, якого навколишні вважають диваком. Для білої людини слони довгий час були лише слоновою кісткою, а для чорної-тільки м’ясом, великою кількістю м’яса. Морель же захоплений ідеєю порятунку популяції африканських слонів. Він вірить у те,що й слони, і люди- незалежно від кольору шкіри- гідні поваги.Курков А.Ю. Бікфордів світ[Текст] : роман / А.Ю.Курков; пер. з рос. В.С.Бойка; худож.-форомлювач О.М.Іванова. - Харків: Фоліо, 2013. - 378с.
«Бікфордів світ» - це дуже серйозна та дуже сумна казка, сюжет якої складно переказати.
Головні її теми – пам’ять і страх. Пам’ять про дитинство,розчарування у реальному світі, побоювання будь-яких змін,відсутність бажань, комплекс провини і безсилля перед життям.
Роман жорсткий, абсурдний, проте цілком логічний. Ми всі прив’язані до бікфордового шнура в цьому вибуховому світі й тягнемо його за собою все життя.

Цаплиенко А. Ю. Экватор. Черный цвет & Белый цвет [Текст] : роман / А. Ю. Цаплиенко. — К.: ООО «Юрид. фирма "Кордон”», 2013. — 538 с.
Герой роману «Екватор.Чорний колір& Білий колір»- людина зі звичайним ім’ям Андрій та забавним прізвищем Шут- займається справою зоасім не  жартівливою: він торгує зброєю.
Андрій не вважає себе вбивцею – просто в нього така робота. Однак Шут не хоче виходити зі
справи: життя на  межі фолу його цілком влаштовує. І раптом його «кар’єрна драбина» захиталася, а кохання до чорношкірої красуні Мікі тільки ускладнює і без того заплутану ситуацію. Андрій розуміє, що почалася чужа гра і все йде до того, що його збираються «звільнити»…Улицька Л. Є. Даніель Штайн, перекладач [Текст] : роман / Л. Є. Улицька; пер. Н. Т. Чорпіти; худож.-оформлювачД. О. Самойленко. — Харків: Фоліо, 2013. — 638 с. — (Карта світу).
Роман Л. Улицької «Даніель Штайн, перекладач» побачив світ у 2006 році й одразу став бестселером. У центрі твору – дивовижна історія життя єврея Даніеля Штайна, який,працюючи у гестапо, рятував людей, зміг вижити і згодом став католицьким священиком. Роман – не лише розповідь про митарства єврейського народу. В єдиному соціальному організмі тут співіснують євреї і німці, латиші й поляки, американці й росіяни.
Картина світу, що виткана автором з поодиноких людських доль, розкриває загальні закономірності буття.Варґас Льоса М. Сон кельта [Текст] : роман / Маріо Варґас Льоса; пер. з ісп. В. Й. Шовкуна; худож.-оформлювач О. М. Іванова. — Харків: Фоліо, 2013. — 539 с. — (Б-ка нобелів. лауреатів).
В основу сюжету покладено реальну історію легендарного борця за незалежність Ірландії Роджера Кейсмента. Колишній  британський консул, якому надали широкої популярності звіти про лиходійства, що чиняться колонізаторами в Конго і Амазонії, був страчений за заклики до заколоту проти панування Британської імперії.Сорока Ю. В. Хотин [Текст] : роман / Ю. В. Сорока. — К.: Гетьман, 2013. - 476 с.
Рік 1621 від Різдва Христового. У центрі подій роману Юрія Сороки «Хотин» троє запорізьких козаків: Микита Непийпиво, Максим  Горбоніс і Андрій Кульбаба, які в складі об’єднаного козацько-польського війська протистоять експансії войовничого Сходу, а також чарівна пані Юстися. На сторінках роману читача очікує дим бойовищ, непохитна воля, міцна дружба і романтичне кохання.Чемерис В. Л. Ольвія [Текст] : роман / В. Л. Чемерис. — К.: «Техніка», 2013. - 412 с.: іл.
В романі відомого українського письменника Валентина Чемериса «Ольвія» йдеться про конкретну і важливу подію – війну між скіфами та могутнім перським військом царя Дарія, що відбувалася наприкінці 6 століття до нашої ери. А на тлі цієї війни розгортається історія
короткого і трагічного життя юної гречанки Ольвії, яка заради союзу зі скіфами іде заміж за скіфського царя Тапура.
Цао Сюецінь. Сон у червоному теремі [Текст] : роман: розд. 1—40 / Цао Сюецінь; переклад В. С. Бойка; передмова та прим. В. П. Чорнобая. — Харків: Факт, 2013. — 572 с.
У кожного народу є літературний твір, який з найбільшою повнотою відтворює особливості та своєрідність національного життя і національного характеру. В китайській літературі таким всеохоплюючим енциклопедичним твором став роман письменника Цао Сюеціня (1724-1764). «Сон у червоному теремі» - епічна розповідь про життєві події і долю кількох поколінь великої аристократичної сім’ї, про її злет і падіння.Переглядів: 171 | Додав: jun-biblioteka | Дата: 28.10.2015 | Коментарі (0)
Дал, Р. Джеймс і гіганський персик [Текст] / Роальд Дал ; пер. з англ. В. Морозов. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2013. - 224 с.
«Джеймс і гігантський персик» — одна з найвідоміших дитячих повістей Роальда Дала. ...Так сталося, що маленький Джеймс мусить жити разом зі своїми злющими тітоньками — тіткою Шкваркою і тіткою Шпичкою, які постійно коверзують і знущаються з нього. Проте одного дня стається щось надзвичайне, і життя Джеймса та його тітоньок докорінно змінюється... Як завжди, динамічна, тривожна й безмежно весела повість одного з найпопулярніших англійських письменників не залишає місця байдужості...
Янссон Т. Країна Мумі-Тролів [Текст] Кн. 3 : Невидиме дитятко. Тато і море. Наприкінці листопада : повісті / пер. з швед. Н. Іваничук. / Т. Янссон. - Л. : Вид-во Старого Лева, 2014 - . - 518 с.
Третя книга з серії „Країни Мумі-тролів” – це нові неповторні зустрічі з милим сімейством Мумі-тролів та їхніми багатьма друзями. В книгу увійшли повісті "Невидиме дитятко", "Тато і море", "Наприкінці листопада".Кеннемор Т. День народження Еліс [Текст] : повісті, для молодшого шкільного віку / Тім Кеннемор ; пер. з англ. А. Поритка. - Л. : Вид-во Старого Лева, 2007. - 226 с. - (Обережно дівчинка!).
Друга книжка з нової серії "Обережно: дівчатка!". Важко привернути до себе увагу, якщо твій старший брат – неперевершений зануда, а молодша сестра – неперевершена пустунка. Але інколи трапляються дива – й Еліс, яку ніхто не помічав, стає знаменитістю.Рауд , Е. Пригоди муфтика, півчеревичка та мохобородька: Ціна слави [Текст] / Ено Рауд ; пер. з О. Завгороднього, для дітей середнього шкільного віку. - Х. : ВД Школа, 2012. - 176 с. - ("Дитячий бестселер").
У другій книжці трьохтомника вдячні громадяни звільненого від котів міста оточили накситралів цілодобовою увагою. Але, як виявилося, у слави є й інший, зовсім непривабливий бік. Одного з них - Мохобородька - навіть було викрадено однією експресивною дамою, яка, довідавшись про відому трійцю, вирішила завести когось із них у себе вдома замість ... кімнатного собачки. Друзям довелося розшукувати, а потім рятувати Мохобородька дуже незвичайним і дотепним способом.Зотова, Н. В. Усе хлопчикам про дівчаток [Текст] / Н. В. Зотова. - Х. : Веста, 2010. - 64 с. : іл.
Відносини з людьми - найскладніша з наук. А стосунки з дівчатками - взагалі вища математика! Що ти знаєш про природу цих "чарівних створінь"?
Ця книга розповість усе, що тобі потрібно знати для кращого пізнавання дівчаток. Вона навчить проявляти свої почуття, виражати себе через протилежну стать, бути зрозумілим, кохати й бути коханим.
Адже найбільше багатство, яке ми одержуємо в житті, - це досвід Дружби та Кохання.


Дикі тварини. 50 найвідоміших видів [Текст] : міні-енциклопедія / пер. з англ. - К. : Країна Мрій, 2014. - 56 с. : іл.
У цьому довіднику описано 50 найвідоміших видів диких тварин — ссавців, птахів, риб, земноводних і плазунів. Ви дізнаєтеся про спосіб життя і особливості будови різних тварин, а також про те, де розповсюджений той або інший вид.Сайко , О. Новенька та інші історії [Текст] / Оксана Сайко . - Л. : Вид-во Старого Лева, 2012. - 184 с. - (Класні історії).
13-річним героям оповідань Оксани Сайко доводиться – може, вперше в житті і часто в драматичних ситуаціях – зробити рішучий вибір на користь або добра, або зла.
Так вони пізнають людей і пізнають себе.
Які методи годяться в боротьбі за перемогу на конкурсі краси? Що робити, коли товариш в біді – бігти за дорослими чи намагатися рятувати самому? Чим "віддячити" не надто доброзичливому учителеві – осудом, а чи співчуттям?..


Почепцов, Г. Г. Ключ від Міста Чаклунів [Текст] : казкові повісті / Г. Г. Почепцов ; пер. з рос. О.І. Донічевої. - К. : Країна Мрій, 2014. - 352 с. : іл. - (Сучасна дитяча література).
Чого тільки не трапляється в казковій Країні Міст: злі чаклуни зачаровують жителів країни, королі з доброго дива опановують ремесла, а стривожені феї намагаються відшукати зниклу картину. Аж голова йде обертом від бурхливих подій! Для дітей молодшого шкільного віку.Русіна , О. Сестричка [Текст] : маленька повість / О.льга Русіна . - Л : Видавництво Старого Лева , 2013. - 196 с. - (Обережно дівчинка!).
На момент написання твору його авторці було 15 років. З молодшою сестрою буває ой як непросто. Особливо коли між сестрами різниця у п’ять років. І коли в молодшу сестричку Ксеню разом з її друзями Мартою і Артемом вселяються бісики капості і витівок, які дорослим і не снилися, старшій сестрі не залишається нічого іншого, як написати про це книжку.
За літо 2012 року "Сестричка" стала найпопулярнішою книгою в серії "Обережно: дівчатка!". Книга "Сестричка" потрапила до  премії Дитяча Книга року ВВС - 2012.
Дерманський, С. Чудове чудовисько в країні жаховиськ [Текст] / Сашко Дерманський. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2010. - 288 с.
«Це друга книжка майбутньої трилогії «Чудове Чудовисько». Щиро вважаю, що цією повістю Сашко Дерманський починає справджувати найсміливіші надії на успіх нової української дитячої літератури... Після прочитання рукопису мене від радості аж розпирало. Засмучувало одне: я не мав з ким поділитися нею, адже на той час ніхто ще книжки не читав. Я зателефонував авторові і не менше двадцяти хвилин «оспівував» його нову повість. Тоді примчав додому і запропонував рукопис синові. Далі не спав до третьої ночі, вдоволено наслухаючи, як він нестримно сам до себе гигоче, і вгадував, про що саме він у цю мить читає. Я мало не пурхав, коли син, дочитавши, забіг до мене і ми напівпошепки - бо ж усі давно сплять! - смакували найефектніші епізоди і мріяли про український Голлівуд, адже «Чудове Чудовисько в Країні Жаховиськ» ще й надзвичайно кінематографічна річ... А тепер ось не можу дочекатися, коли цю книжку нарешті надрукують, щоб і ви, любі читачі, змогли втішно порозкошувати...»
 Іван Малкович.


Дал, Р. Матильда [Текст] : повість / Роальд Дал ; з англ. пер. : В. Морозов ; за ред. : О. Негребецький та І. Малкович ; [іл. : К. Блейк]. - [5-те вид.]. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2013. - 272 с. : іл.
Головна героїня  - дівчинка з надзвичайними здібностями. У три роки Матильда навчилася читати, в чотири вивчила напам‘ять єдину книгу, що була вдома і називалася "Куховарство”. А потім попрохала батька купити їй нову книгу, та він лише насварив її.
Матильда відчувала таку неймовірну потребу читати, що сама записалася до сільської бібліотеки. За рік вона пішла до школи і вже встигла перечитати ледь не половину бібліотечних книжок!
Та справжні пригоди почалися лише тоді, коли Матильда зіткнулася з жорстокістю і деспотизмом директорки школи пані Транчбул, яка вважає, що "найкраща школа та, де дітей не буде взагалі”…
Книга наповнена гротеском і гумором, подекуди чорним, але він анітрохи не шокує читачів.
Переглядів: 111 | Додав: jun-biblioteka | Дата: 28.06.2015 | Коментарі (0)
Роздобудько І. Арсен [Текст]: повість / І.  Роздобудько. — К.: Грані-Т, 2012. - 224 с.
13-річний Арсен піклується про маму сам, адже тато їх давно покинув. Однак хлопець вірить, що мама ще знайде надійного й порядного чоловіка.
А найбільше він мріє про мандри, пригоди і таємниці, бо сидіти всеньке літо за компом у київській квартирі — це, погодьтеся, важко назвати незабутніми канікулами. Тому Арсен і зважився гайнути в село, до бабці з дідом, яких не бачив після розлучення батьків. І там багато про що Арсенові довелося поміркувати — особливо про те, що він має бути справжнім чоловіком; чимало здолати — образу на тата, відчуття своєї непотрібності в татовій родині та ревнощі до маленької зведеної сестрички, яка "забрала" в нього тата; чимало дізнатись — адже історія його роду стала "візитівкою" цілого села. А головне — Арсен закохався. Вперше і, можливо, назавжди.
Іваницька, Д. Дітям про Україну [Текст] / Дарія Іваницька ; для молодшого і середнього шкільного віку. - Львів : Апріорі, 2012. - 56 с. : іл.
Книга запрошує читачів до захоплюючої мандрівки Україною. Ви побуваєте в різних куточках нашої Батьківщини, побачите якою гарною є українська земля, яку багату і цікаву історію мають її міста і села. Нехай ваша мандрівка сторінками книги стане першим кроком до пізнання рідної землі, її історії та сьогодення. Для дітей молодшого і середнього шкільного віку.Вайт , Е. Б. Павутиння Шарлотти [Текст] : повість-казка / Елвін Брукс Вайт ; пер. з англ. О. Мокровоьського. - К : Країна Мрій, 2012. - 288 с.
Ця повість-казка, написана в 1952 році американським письменником Елвісом Бруксом Вайтом, стала однією з найулюбленіших дитячих книжок в усьому світі, тому що в ній ідеться про справжню дружбу, відданість, невичерпні вигадки й веселі пустощі. Маленька дівчинка на ім’я Ферн урятувала і виростила поросятка Вілбера як свого домашнього улюбленця. На фермі, куди згодом відправили Вілбера, він потоваришував з багатьма тваринами. Але найвідданіший його друг — гарненька і розумна павучиха Шарлотта — вдруге врятувала Вілберове життя, а як — ви дізнаєтеся самі, прочитавши цю цікаву книжку.
Дал, Р. ВДВ(Великий Дружній Велетень) [Текст] : повість / Роальд Дал ; пер. з англ. В. Морозов. - 272 с.
ВДВ (Великий Дружній Велетень). Просто геніальна книга! Одна з найкращих і найпопулярніших казкових повістей Р. Дала
«Я пишу лише про те, що забиває дух або смішить. Діти знають, що я завжди на їхньому боці», — ці слова Роальда Дала дуже точно відображають зміст і характер однієї з найблискучіших його дитячих повістей під назвою «ВДВ».
Веселі, зворушливі і моторошні пригоди семиметрового велетня та маленької дівчинки Софії давно стали настільною книжкою для юних читачів Західної Європи та США.
Софія та ВДВ вирішили втілити один надзвичайно сміливий план, який має порятувати людей від почварних велетнів-людожерів... Серед героїв книжки — англійська королева, головнокомандувач військово-повітряних сил, велетні — Тілогриз, Костохруст, Угорлоковтач та інші.
«ВДВ» часто називають «Книгою №1» сучасної світової дитячої літератури.
Дал, Р. Чарлі і шоколадна фабрика [Текст] : [повість] / Роальд Дал ; з англ. пер. В. Морозов ; за ред. : О. Негребецький та І. Малкович ; [іл. : К. Блейк]. - [7-ме вид.]. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2013. - 239 с. : іл.
«Чарлі і шоколадна фабрика» (1964) - казкова повість валійського письменника Роальда Дала про пригоди хлопчака Чарлі Бакета на шоколадній фабриці геніального і дивакуватого кондитера містера Вонки.


Дерманський , С. Чудове чудовисько [Текст] / С. Дерманський . - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2013. - 270 с.
У новій захоплюючій повісті Сашка Дерманського розповідається про незвичайне знайомство дівчинки Соні з чудовиськом Чу. За кілька місяців Чу мусить заробити сім подяк від людей, бо інакше його закинуть у Країну жаховиськ. Безліч пригод і небезпек спіткає героїв, але справжня дружба творить справжні дива... Це четверта дитяча книжка одного з найперспективніших молодих українських письменників, лауреата Всеукраїнського конкурсу Коронація слова - 2005.
Ліндгрен, А. Нові пригоди Карсона, що живе на даху [Текст] / Астрід Ліндгрен ; пер. з швед. О. Сенюк. - К. : Махаон-Україна, 2013. - 160 с. : іл.
«Що це за таємнича й дивна річ літає над Стокгольмом», — запитує столична стокгольмська газета. Нам би, разом із Малим, не знати: це наш герой Карлсон, що живе на даху! «Нові пригоди Карлсона, що живе на даху» — так називається третя книжка про твоїх улюблених героїв, написана через 13 років (1968) після першої. Що не сторінка — то нові оказії. Тож не барися, поринай у читання. А вестимуть тебе, як завжди, найліпші твої друзі — видатна перекладачка зі шведської Ольга Сенюк і чудовий дитячий художник Арсен Джанік’ян, з якими ти вже знайомий з першої та другої книжок.


Рауд , Е. Пригоди муфтика, півчеревичка та мохобородька: Котяча облога. Пацюча фортеця [Текст] / Е. Рауд ; ; пер. з О. Завгороднього . - Х. : ВД Школа, 2013. - 240 с. - (Дитячий бестселер).
Ено Рауд - відомий естонський дитячий письменник, чиє ім`я внесено до Почесного списку ім.Г.К.Андерсена. Найгучніший успіх випав на долю твору, де героями дивовижних пригод стали Муфтик, Півчеревичок та Мохобородько - маленькі гномики-накситралі, які живуть серед людей і мають дуже незвичайний вигляд: Мохобородько має бороду з м`якенького моху, в якій ростуть червоні торішні брусниці, у Півчеревичка взуття без носків - щоб вільно ворушити пальцями, а Муфтик замість звичайного вбрання носить велику муфту, з котрої визирають тільки голова і ступні. На диво кмітливі, дотепні, благородні, завжди готові допомогти людям, ці чоловічки, зустрівшись із читачами - дівчатками та хлопчиками, стали їхніми друзями, а згодом друзями вже їхніх дітей та онуків.
У першій книжці трьохтомника друзі рятують місто від нашестя кішок і хоробро б`ються з полчищами пацюків на руїнах старої фортеці. Динамічний, сповнений гумору сюжет, захоплюючі пригоди - дитина напевне захоче прочитати й інші пригоди маленьких чоловічків.Нестлінгер, К. Маргаритко, моя квітко [Текст] / К. Нестлінгер ; пер. з нім. О. Сидор. - Львів : Урбіно, 2014. - 416 с. - (Прикольна книжка).
Чого лише не відбувається в житті Маргарити-Марії Закмайєр, або ж просто Маргаритки! У чотирнадцять наша героїня – звичайна товста дівчинка, а її найбільша проблема – це пережити черговий урок фізкультури. Коли дівчині виповнюється п’ятнадцять, її життя стрімко змінюється, оскільки її батьки розходяться. Разом із мамою вона переїздить до іншого помешкання, а тато залишається з її молодшим братом Гансиком. Щоправда, коли їй виповнюється сімнадцять, родина знову возз’єднується. Та в Маргарити назріла нова проблема: дівчина подобається відразу двом хлопцям, а от кого любить вона сама – красунчика Флоріана чи розважливого, спокійного Гінцеля?

Фіалко, Н. І. Веселі канікули [Текст] : повісті / Н. І. Фіалко. - Тернопіль : Навчальна книга-Богдан, 2014. - 120 с.
Ці повісті — перша книга відомої романістки, присвячена дітям. Авторка часто спілкується з онуками, знає запити, вподобання, звички дітей, вміє проникливо, дотепно й правдиво зобразити їхній світ.Янссон Т. Країна Мумі-Тролів. [Текст] Кн. 2 : Мемуари Тата Мумі-троля. Небезпечне літо. Зима-чарівниця : повісті / Т. Янссон. - Л. : Вид-во Старого Лева, 2014 - . 431 с.
Книга друга з серії "Країни Мумі-тролів" – це нові неповторні зустрічі з милим сімейством Мумі-тролів та їхніми багатьма друзями. Маленькі герої книжки підросли настільки ж, наскільки подорослішали читачі "Країни Мумі-тролів". Тепер їм доводиться замислюватися над важливими речами, якими сповнений світ, – такими, як сенс життя, самопізнання і самоствердження, любов, взаємоповага. В книгу увійшли повісті "Мемуари Тата Мумі-троля", "Небезпечне літо", "Зима-чарівниця".

Переглядів: 164 | Додав: jun-biblioteka | Дата: 02.03.2015 | Коментарі (0)

1 2 3 »
Форма входу
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання