Четвер, 18.04.2024, 20:38

Головна » 2019 » Грудень » 19 » Арт-локації з виготовлення новорічних прикрас
Арт-локації з виготовлення новорічних прикрас

Діти соціальних груп побували у «Мінералі» на святковому дійстві до Миколая

19 грудня в ПК «Мінерал» за сприяння міського голови Ігоря Матвійчука відбулись святкові дійства «Чарівний День святого Миколая» та перегляд фільмів в кінозалі «Час кіно» для дітей соціальних груп міста. Міський голова Ігор Матвійчук та заступник міського голови Любов Максимович теплими словами привітали всіх дітей зі святом, повідомляє пресслужба Калуської міськради.
До палацу культури «Мінерал» на святкове дійство запросили дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, дітей учасників АТО/ООС, внутрішньо переміщених осіб, із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, з багатодітних родин (5 і більше дітей) із Калуша та п’яти громад району, які приєдналися до Калуської ОТГ. Загалом подарунки від Миколая отримають понад 760 дітей цих категорій.
Казкові персонажі, з якими юні глядачі зустрілися у залі, подарували всім святковий настрій, а Святий Миколай обдарував діток подарунками.

В цей день у фойє ПК « Мінерал» працювали арт-локації з виготовлення новорічних прикрас, де діти мали можливість зробити аплікації своїми руками.

За матеріалами сайту http://kalushfm.com.ua

Категорія: Заходи 2019 року | Переглядів: 362 | Додав: jun-biblioteka | Теги: святкове дійство до Миколая, Діти соціальних груп, Арт-локації | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »