П`ятниця, 26.04.2024, 09:40

Головна » 2019 » Листопад » 10 » День української писемності та мови
9 листопада - День української писемності та мови

Щороку, 9 листопада, відзначається День української писемності та мови.
Напередодні цього свята в бібліотеці-філії для юнацтва виявити власний рівень знань з української мови та літератури мали можливість учні 7-Б класу Калуського ліцею №10. Вони взяли участь інтелектуальні грі, присвяченій нашій рідній мові – безмежно багатій та милозвучній, співучій і мелодійній.

Активні, кмітливі і небайдужі до рідного слова учасники гри створили дві команди «Соняшники» та «Маки», обрали капітанів команд.
Гра мала різні рівні складності, вона супроводжувались запитаннями з граматики, фонетики, лексики. Юнаки та дівчата виконували логічні завдання, відгадували загадками, намагалися підібрати риму. Капітани команд показали свою вправність швидкого читання скоромовок та розшифровування захованих у малюнках приказок.

Завдання від бібліотекарів вимагали активності, швидкості мислення, гарних знань з української мови. Боротьба учасників була напруженою, проте переможцем стала команда «Соняшники». Та не важливо, яка команда отримала перемогу, головне, що всі учасники інтелектуальної гри показали свої знання з української мови, проявили ерудицію та кмітливість.

Юнаки і дівчата довели, що з рідною мовою вони на «ти», бо добре її знають, і водночас на «Ви», бо її поважають і нею пишаються.

Переглядів: 397 | Додав: jun-biblioteka | Теги: День української писемності та мови | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2019  »