Субота, 20.04.2024, 17:01

Головна » 2019 » Грудень » 10 » Відео-лекторій «Стоп насильству!»
Відео-лекторій «Стоп насильству!»
10 грудня - День прав людини

10 грудня в рамках засідання молодіжного клубу «СОВА» в бібліотеці-філії для юнацтва відбувся відео-лекторій «Стоп насильству!», присвячений Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства», Дню прав людини та Всеукраїнському тижню права.

Студенти ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж» та вихованці «Добродії Калуської» мали можливість поспілкуватися з спеціалістом І категорії управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту Аліною Бігун; фахівцем соціальної роботи Калуського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Уляною Бялик. Вони наголосили, що проблема домашнього насильства щодень набуває дедалі більшої гостроти й актуальності. Під домашнім насильством тепер розуміється будь-яка дія фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, а також погрози вчинення таких діянь. Молодь дізналася, що постраждалими визнаються особи, незалежно від того, чи проживають вони спільно зі своїми кривдниками, чи ні (подружжя, колишнє подружжя, наречені, мати, батько, діти, їх батьки, брати, сестри, нерідні батьки, опікуни, піклувальники, їхні діти, прийомні діти, діти-вихованці, інші родичі до двоюрідного ступеню зв’язку, особи, які спільно проживали або проживають однією сім’єю, але не перебувають у шлюбі, їх діти та батьки) та особи, які проживають разом (будь-які інші родичі, люди, які пов’язані спільним побутом, мають спільні права та обов’язки). Були дані поради, що можна зробити, щоб запобігти насильству в сім’ї, як зупинити цикл знущань, куди звертатися за допомогою, яку відповідальність несуть особи, що вчинили домашнє насильство та багато ін. З великою увагою юні учасники зустрічі слухали розповіді про випадки насильства в сім’ях, з якими стикалися фахівці соціальної роботи. Розмова супроводжувалася демонстрацією презентації на тему насильства та відео сюжетом «Насильство у сім’ї».

На завершення учасники зустрічі отримали інформаційні буклети «Стоп насильству!», де роз’яснено форми домашнього насильства, вказано куди можна звертатися за допомогою. Аліна Миколаївна та Уляна Миколаївна наголосили на тому, що не потрібно боятися шукати допомоги, уміти захистити себе та своїх ближніх. Куратор групи 1-ХТІ Грицак Надія Володимирівна висловила подяку лекторам за цікаву та корисну інформацію про запобіганню насильства в сім’ї.

Категорія: Заходи 2019 року | Переглядів: 463 | Додав: jun-biblioteka | Теги: Всеукраїнська акція «16 днів проти , 10 грудня - День прав людини, «Добродія Калуська» | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »