П`ятниця, 29.03.2024, 08:12

Головна » 2019 » Грудень » 13 » Екскурсія до бібліотеки дітей з обмеженими можливостями
Екскурсія до бібліотеки дітей з обмеженими можливостями

На екскурсію до бібліотеки-філії для юнацтва завітали дітки з обмеженими можливостями – вихованці Комунального закладу «Добродія Калуська».

19 грудня в Україні будуть святкувати одне з найулюбленіших свят дітей - день Святого Миколая. Вони чекають його приходу, пишуть йому листи з побажаннями. Тому бібліотекар кафедри обслуговування дітей Ганна Мартинюк розповідала дітям про походження цього свята, про добрі вчинки Святого Миколая і особливу прихильність та любов до всіх дітей на Землі.

Екскурсія пройшла весело і цікаво, діти з задоволенням слухали казочку про Святого Миколая, приймали активну участь у відгадуванні загадок. Особливо усім сподобався сюрприз – кожен отримав в подарунок дитячий журнал «Стежинка». Вони відразу із задоволенням та цікавістю полистали яскраві сторінки журналу. Після цього усі подивилися пізнавальні мультики про Святого Миколая.

Діти побачили, що бібліотека є не лише місцем, де можна взяти і прочитати книгу, а тут також можна відпочити, пограти в різні ігри, переглянути цікаві мультфільми. Дітям дуже сподобалася бібліотека-філія для юнацтва. Вони були задоволені екскурсією та виявили бажання незабаром знову прийти до книгозбірні.
Категорія: Заходи 2019 року | Переглядів: 461 | Додав: jun-biblioteka | Теги: «Добродія Калуська», діти з обмеженими можливостями, екскурсія до бібліотеки | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »