Субота, 27.04.2024, 00:37

Головна » 2015 » Квітень » 7 » Година спілкування «Бережи здоров’я змолоду!»
Година спілкування «Бережи здоров’я змолоду!»
7 квітня - Всесвітній день здоров'я

Пам’ятай, життя – це подарунок;
 і той, хто його не цінує,
на цей подарунок не заслуговує
Леонардо да Вінчі

7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. З'явившись в 1948 році, ця організація об'єднала у своїх рядах представників 191 держави світу. Вперше святкування відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань.

Учні ЗОШ№5, педагог організатор Бокатова Ольга Василівна та читачі бібліотеки намагалися з’ясувати, у чому цінність людського життя та його неповторність. Розмова відбувалася у формі вільного спілкування. Кожен міг висловити свою думку, поставити запитання, дати пораду, поділитися досвідом.

Юні ерудити взяли участь у обговоренні різних ситуацій, які можуть виникнути перед молоддю у сучасному світі; визначали  фактори, що сприяють здоров’ю чи руйнують його, намагалися пригадати прислів’я і приказки про важливість здоров’я.
Особливо цікаво пройшла інтелектуальна гра «Правда чи неправда».

Присутні переглянули також відео-презентацію «14 фактів про здоров’я людини».
Бібліотекарі Одександра Сокульська та Леся Кадобянська розповіли, що говорять про куріння відомі люди, наші українські зірки (чемпіони світу з боксу брати Клички, перший український космонавт Леонід Каденюк, перший український чемпіон світу з шахів Руслан Пономарьов, чотириразова чемпіонка Олімпійських ігор, Герой України Яна Клочкова, заслужена артистка України Ольга Сумська, народна артистка України, переможниця міжнародного конкурсу «Євро бачення - 2004» Руслана Лижичко ).

Учасники години спілкування дійшли висновку, що кожна людина повинна дбати про своє здоров’я в першу чергу сама. Краще запобігти захворюванню, ніж лікуватися. Важливе місце займає особиста гігієна, активне й здорове спілкування з іншими людьми, комфортні умови навчання чи праці, раціональне харчування і здоровий спосіб життя.
Завершилася година спілкування частуванням усіх присутніх екологічно чистими яблуками.
Категорія: Заходи 2015 року | Переглядів: 628 | Додав: jun-biblioteka | Теги: день здоров'я | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2015  »