П`ятниця, 26.04.2024, 23:02

Головна » 2020 » Липень » 26 » Ювілейна книжкова виставка «Стійте всіма силами за Україну»
Ювілейна книжкова виставка «Стійте всіма силами за Україну»
28 липня - 140 років від дня народження видатного українського прозаїка, драматурга, політика,громадського діяча, художника
Володимира Кириловича Винниченка

До 140 – річчя від дня народження видатного українського прозаїка, драматурга, політика, громадського діяча, художника Володимира Кириловича Винниченка в оформлено ювілейну книжкову виставку «Стійте всіма силами за Україну».
На виставці представлені видання художніх творів письменника, література, присвячена його політичній та громадській діяльності, літературознавчі розвідки. Запропонована література дасть змогу читачам відкрити для себе Володимира Винниченка як непересічну історичну постать та неординарного письменника. Він не тільки мистецьки зобразив свою добу, але й був її активним творцем. Брав активну участь в українському національному визвольному русі: був заступником голови Центральної Ради, а згодом  першим головою українського уряду в часи Української Національної Республіки.

Літературна спадщина  Володимира Винниченка −  золотий фонд України. Він − автор першого українського фантастичного роману «Сонячна машина». Також його перу належать багато оповідань, драматичних та публіцистичних творів. Чимало творів Володимира Винниченка перекладено іноземними мовами, його п’єси були представлені на сценах великих  європейських театрів.

Категорія: Заходи 2020 року | Переглядів: 287 | Додав: jun-biblioteka | Теги: Українська Національна Республіка, Володимир Кирилович Винниченко | Рейтинг: 0.0/0
«  Липень 2020  »