Четвер, 25.04.2024, 16:32

Головна » 2017 » Вересень » 28 » Книго-мандрівка «Література без кордонів»
Книго-мандрівка «Література без кордонів»
26 вересня - Європейський день мов

28 вересня, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та Європейського дня мов, в бібліотеці-філії для юнацтва вчителі іноземних мов та учні 11а, 10а, 8а та 6б класів Калуської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови здійснили захоплюючу книго-мандрівку «Література без кордонів».
Юні мовознавці поринули у світ іноземних мов, дізналися про користь їх вивчення, а також почули пісні, поетичні рядки та уривки улюблених відомих зарубіжних письменників мовою оригіналу.

Ведучі заходу бібліотекар дитячої кафедри Ганна Мартинюк та бібліотекар абонементу Наталія Савчак розповіли про історію виникнення свята Європейського дня мов, привели цікаві факти про мови світу. Також була проведена цікава гра «Привіт, Європо!», в якій кожен учасник привітався на одній з чотирнадцяти представлених на заході мов світу. Присутні почули, як вітаються в Туреччині, в Данії, в Фінляндії, в Єгипті, в Ізраїлі, в Польщі, в Чехії, у Франції, в Іспанії, в Німеччині, в Англії, в Швеції, в Італії та, звичайно, в Україні.

Приємним сюрпризом для учнів стала можливість поспілкуватися англійською мовою з волонтером Корпусу миру США паном Бреннаном. Бреннан Партцер як волонтер Корпусу Миру перебуває у Калуші вже більше року. За цей час він організував Kalush English Club для всіх бажаючих вивчати англійську мову, навчає юних калушан бейсболу, організував один день боротьби зі СНІДом та безкоштовний екологічний семінар разом зі Всесвітнім фондом охорони дикої природи.

Під час свята учасники мандрівки здійснили кілька зупинок: у Великобританії, в Німеччині, у Франції та Польщі, а заключною, звичайно ж, була зупинка в рідній Україні.

Юні любителі іноземних мов переконалися, що із вивченням мови вони заглиблюються в історію, географію, культуру, традиції – тобто повністю у світогляд народів інших країн. Адже існують відомі вислови: «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина», а також «Нова мова – новий світ».
Всім учасникам книго-мандрів «Література без кордонів», зокрема творчому колективу Калуської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови, вчителям іноземних мов Мельник Ользі Ярославівні (англійська мова), Данів Ларисі Сергіївні (англійська мова); Лисаник Марії Михайлівні (французька мова); Драмуті Світлані Сергіївні (німецька мова), Барнич Надії Андріївні (польська мова) було вручено Подяку за належну організацію, творчий підхід, оригінальність форм у допомозі в проведенні у бібліотеці-філії для юнацтва свята Європейського дня мов, та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек – від директора КЗ «Централізована бібліотечна система» Наталії Воробець.

Дивіться також фотогалерею книго-мандрівки.

Категорія: Заходи 2017 року | Переглядів: 466 | Додав: jun-biblioteka | Теги: Європейський день мов, Бреннан Партцер, Всеукраїнський день бібліотек | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »