Четвер, 25.04.2024, 15:31

Головна » 2017 » Червень » 26 » Книжковий мікс «Бібліодрайв для молодих, активних, модних»
Книжковий мікс «Бібліодрайв для молодих, активних, модних»
25 червня - День молоді

Літній читальний зал бібліотеки-філії для юнацтва – це бібліотека для дітей, молоді та дорослих в затишному куточку на площі поблизу ТЦ «Прометей», що працює вже четверте літо поспіль.

Щорічно в останню неділю червня Україна відзначає День молоді. 25 червня із нагоди Дня молоді ми знову «вийшли в люди». Літо - чудова пора для читання. Ось і наша бібліотека підготувала огляд книг сучасних молодих українських письменників. Працівники бібліотеки ознайомили бажаючих з престижними українськими літературними конкурсами: «Книга року», «Коронація слова», «Книга року Бі-Бі-Сі», Національною премією імені Тараса Шевченка, Нобелівською премією; розповіли про книги, які здобули першість у названих літературних конкурсах та широке визнання серед читачів в останні роки.

Однією із пріоритетних форм наочної популяризації літератури в роботі «Літнього читального залу» є галарейно-виставкова діяльність. Отож, юнацтво також мало можливість переглянути книжковий мікс «Бібліодрайв для молодих, активних, модних», який включав в себе цікаві видання, що користуються популярністю в молоді бібліотеки.

Юні любителі книг переглянули книги для молоді та погортати яскраві молодіжні журнали. А малеча грала у настільні ігри, малювала, складала картини з пазлів, грали в шахи. Всі знайшли заняття до душі та весело провели час.

Літо швидкоплинне. Тож не зволікайте - поспішайте мерщій до літнього читального залу для спілкування та спільного інтелектуального відпочинку.
Категорія: Заходи 2017 року | Переглядів: 548 | Додав: jun-biblioteka | Теги: день молоді | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2017  »